Powiedz mi jeszcze raz, dlaczego wstydziła się robić takie rzeczy, jak zmiana nazwiska, co robi też połowa Hollywood.

Niedawno pojawiła się Rebel Wilson i opublikowała urocze zdjęcie ze swoją przyjaciółką na Instagramie.

Jednak wiadomości przyszedł wkrótce Ten australijski felietonista, Andrew Hornery, sam ujawniłby tę wiadomość, zanim zrobił to Rebel, i że dał jej dwudniowe okno na odpowiedź, zanim opublikuje artykuł o romansie Wilsona… który w pierwszej kolejności doprowadził do publikacji Rebela.

Stephanie Keenan/Getty Images dla Muzeum Ruchomego Obrazu Akademii

To oczywiście schrzaniło sprawę i dało mi do myślenia… To nie jedyny problem, jaki Wilson miał z prasą. W rzeczywistości byłam bardzo źle traktowana i mam na to dowody. Oto 14 razy gazety i czasopisma są winne przeprosin Rebelowi.

1.

Najpierw porozmawiajmy bardziej szczegółowo o tym felietonie plotkarskim. Nie tylko Wilson był prawie skończony, ale Hornery zareagował tak, jakby był ofiarą w sytuacji, a nie tym, który prawie go wyprzedził. Hornery Powiedział Wysłał Wilsonowi wiadomość e-mail z prośbą o komentarz, co doprowadziło do jej pojawienia się na Instagramie, więc stwierdził, że Wilson zdecydował się „śledzić historię”. Napisał również: „Wybór zignorowania naszych tajnych, prawdziwych i uczciwych dochodzeń był rozczarowujący”.

Kolumna powstała od Usunięto A teraz linki do pliku Przeprosiny dla Wilsona, ale Hornery odrzucić Że jego artykuł oznacza „wyreżyserowany” przez Wilsona. Wilson odpowiedziała na sytuację na Twitterze, nazywając ją „trudną”, ale mówiąc, że „próbuje sobie z nią poradzić ze współczuciem”.

katedoaksmhtheage Dziękuję za uwagi, to była bardzo trudna sytuacja, ale staram się obchodzić z nią delikatnie 💗


Twitter: @RebelWilson

2.

Podczas gdy duża liczba osób ma Była wspierająca W przypadku związku Rebel inni wykorzystali to jako okazję do wyśmiewania się z niej. Na przykład w programie australijskim czy byłeś skupiony, komicy żartuje Buntuj się po wiadomościach.

Siatka 10

Chociaż nie wyśmiewali się z jej związku, w szczególności wykorzystywanie wyglądu Rebel jako okazji do wychowania jej i wyśmiewania się z niej nie jest zbyt fajne.

3.

Następnie porozmawiajmy o sprawie o zniesławienie, w którą Rebel Wilson wygrał kilka magazynów. W 2015 r. magazyn Australian Women’s Day Opublikowałem artykuł Zatytułowany „Oddzielanie faktów od fikcji: Czy prawdziwy buntownik Wilson powinien wstać?” Artykuł twierdził (między innymi), że Wilson kłamała na temat jej wieku, nazwiska i wychowania.


web.archive.org

Informacje zawarte w artykule zostały zebrane przez kilka innych placówek.

Podczas gdy Wilson zmieniła swoje imię (które jest niezły poziom dla Hollywood), po prostu odrzucić Aby odpowiedzieć na pytania dotyczące jej wieku (również nie to niezwykłe), pozwany za zniesławienie, mówiąc: nie kłamałeś. Ponieważ te artykuły przedstawiały ją jako „seryjną kłamcę”, powiedziała, że ​​straciła wiele ról, na przykład w Kung Fu Panda 3 A Trolle. „Miesiąc po miesiącu drzwi, które wcześniej były otwarte, zamykały się” – powiedziała na rozprawie.

Scott Barbour / Getty Images

4.

Wilson zajmowała się również ogromnym naciskiem na swoją wagę i ciało. Po rozpoczęciu „Roku Zdrowia” w 2020 roku, głównie w ramach przygotowań do ciąży, Wilson Zaginiony 77 funtów. Odnotowano intensywne relacje w mediach na temat jej utraty wagi – w tym na okładce magazynu People, który niektórzy uważają Grałem w to Wstydliwa historia.

5.

Po prostu spójrz na codzienna poczta. Po prostu szukałem „Rebel Wilson” i przewijałem w dół, nie szukając niczego na temat utraty wagi lub jej ciała.

6.

W rzeczywistości jeden artykuł w Daily Mail Zadzwoń do niej „Nie do poznania”, powiedziała, była „przytłoczona” jej ubraniami.

7.

Szybkie wyszukiwanie na stronie szóstej pozwala znaleźć mnóstwo artykułów na temat Rebeliantów, z których prawie wszystkie mają w tytule słowo „odchudzanie”.

8.

i ok! Jeden z magazynów powiedział, że zmienił się z „Fat Aimee” na „Fet Aimee”.

naukowy / okmagazine.com

To oczywiście nawiązanie do buntowników smoła idealna Postać, która mówi „Gruba Aimee”, żeby inni nie nazywali jej tak w pierwszej kolejności.

Doszło do tego, że relacje w mediach o jej wadze były znacznie szersze i bardziej rozpowszechnione niż relacje z jej kariery. „W 2019 roku pokazano cztery filmy, dwa wyprodukowałem i jeden królik jojoktóry był nominowany do Oscara za najlepszy film, „Sama Wilson wskazany. „Jednak w następnym roku odczuwam większy stres, kiedy nie robię nic poza utratą wagi”.

Larry Horex/Fox Searchlight/Dzięki uprzejmości Everett Collection

„Ludzie mają obsesję na punkcie wagi”, powiedziała Wilson, chociaż przyznała, że ​​„dostaje to”, po uważnym śledzeniu podróży Oprah w odchudzaniu.

9.

Samej Rebel z pewnością wolno woli, aby platformy internetowe używały jej bardziej nowoczesnych wizerunków. Dwa tygodnie temu opublikowała swoją historię na Instagramie i zapytała, czy ktoś może zmienić jej zdjęcie na Wikipedii — co było dziesięć lat temu — i fani je włączyli.

Tak jednak interakcja została zgłoszona przez Daily Mail. Nie jestem pewien, skąd wzięli „gniew” z powyższego zdjęcia. Poza tym ktoś od tego czasu zmienił zdjęcie na starsze niż oryginał – z 2012 roku. Ktoś wyraźnie zadziera z Rebelem.

10.

Mówiąc o odchudzaniu – wiele z niego odpływów Ludzie, Niesłusznie stwierdziłem również, że Rebel używał „Metody Mayra”, aby schudnąć. Wilsona Nabierający W swojej historii na Instagramie napisała: „To nigdy nie była moja dieta, proszę przestań pisać te rzeczy”, dodając, że „nigdy nie popierała żadnych tabletek odchudzających ani magicznych tabletek odchudzających”.


ludzie.com

„To naprawdę denerwujące, gdy ludzie wykorzystują moje zdjęcie nielegalnie lub w zwodniczy sposób” – napisał Wilson.

11.

Dodała również, że „nigdy nie poparła żadnych pigułek odchudzających ani magicznych pigułek odchudzających” po tym, jak jej zdjęcie było takie. fałszywie używany W reklamach wielu tabletek na odchudzanie w Internecie.

Mary Williams/Getty Images dla AFI, Vivien Killilea/Getty Images dla Bootsy Bellows & The h. drewno Grob, David M. Bennett/Getty Images/ Verified.org

To twierdzenie szkodzi nie tylko fanom, którzy mogą kupić tabletki, ale także reputacji Wilsona.

12.

Nie na tym kończy się rozmowa o jej ciele – jest też to Naprawdę dziwny artykuł Mniej więcej tyle razy, kiedy byłeś w Brales???

13.

A to naprawdę oznacza artykuł TMZ, który był w zasadzie tylko ankietą na temat tego, czy czytelnicy uważają, że Rebel przeszedł lifting.

Archiwum Petera Caretta/Getty Images, TM/Bauer-Griffin/GC Images/ tmz.com

14.

Wreszcie to dobrze! Artykuł w czasopiśmie uświadomił chirurgom plastycznym, czy Rebel miał operację plastyczną oprócz utraty wagi.


okmagazine.com

Nienawidzę spekulować na temat chirurgii plastycznej celebrytów. Cóż, jest kilka przykładów, w których celebrytki, które nie mówią o swoich operacjach plastycznych, mogą promować nierealistyczne standardy piękna. Ale ogólnie wydaje się to raczej obraźliwe i nieistotne.

tl; DR: Rozumiem, że celebryci muszą radzić sobie z pewnym poziomem analizy. Ale radzenie sobie z niewyjaśnionymi doniesieniami na temat twojego życia seksualnego, wagi, potencjalnej operacji, wieku, płodności i innych nie jest dobre, a Rebel Wilson zasługuje na wielkie przeprosiny.

Bank zdjęć Nathan Congleton / NBC / NBCU za pośrednictwem Getty Images

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.