Nancy Pelosi, Barry LaudermilkPokaż galerięKomisja Specjalna Izby Reprezentantów badająca atak z 6 stycznia na Kapitol opublikowała materiał filmowy przedstawiający przedstawiciela. Barry Laudermilk (R-GA) koncertuje z byłym prezydentem Donald Trump Osoby wspierające, które się zarejestrowały, robią Oświadczenia grożące O różnych przywódcach Demokratów podczas ataku, 5 stycznia w nagraniach z trasy widać, jak uczestnicy zamieszek robią zdjęcia różnych schodów i wejść w biurach Kapitolu podczas trasy.

W klipie słychać mężczyznę grożącego marszałkowi Izby Reprezentantów Nancy Pelosi Senator z Nowego Jorku Chuck Schumer Przedstawiciele Nowego Jorku. Jerry Nadler A Aleksandria Ocasio-Cortez. Podczas klipu dręczył go groźbą zerwania włosów Pelosi. “Jesteśmy w zasadzie w Kapitolu z około 2 milionami prawdziwych amerykańskich obywateli. Roją się i zbiegają.” Pelosi, Schumer, Nadler jest nieunikniony. Przychodzimy po Ciebie. Przyjeżdżamy jak biały na ryżu dla Pelosi, Nadler, Schumer, [and] Nawet ty, AOC. Idziemy cię wyciągnąć. Wyciągnij włosy. Co powiesz na to, Pelosi? Możesz też iść i umówić się na kolejną wizytę. [When] Skończyłeś, będziesz potrzebował połysku na czubku tej łysej głowy” – powiedział w filmie.

Po ukazaniu się materiału filmowego Ocasio-Cortez wydawała się niezaskoczona tym, że napastnik ją nazwał, mówiąc, że atak z 6 stycznia wydawał się „kulminacją brutalnej retoryki” podczas rozmowy z Wiadomości o widmie 1. „Myślę, że od bardzo dawna było jasne, że pracuję z ludźmi, którzy życzą mi krzywdy, Kto chciałby mi krzywdy cielesnej, Kto życzy mi krzywdy politycznej, a kto krzywdy mnie i nie tylko poseł Laudermilk. Masz kilku członków Kongresu, którzy specjalnie użyli mojego imienia, by podżegać do przemocy, a stało się to na długo przed szóstym dniem”.

W świetle niepokojącego materiału filmowego Laudermilk zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom w trasie koncertowej dzień przed atakiem. on jest Odmówiono oprowadzania wycieczek w Oświadczenie z 14 czerwca Ale później przyznał się, że dał jeden. Od tego czasu nazwał wideo „kampanią oszczerstw” i powiedział, że żadnemu z członków grupy nie postawiono żadnych zarzutów karnych w serii Tweety W środę, 14 czerwca, powiedział, że podczas trasy koncertowej 5 stycznia nie było „nic skandalicznego” i „nic rybiego” w wywiadzie dla Fox News. Powiedział też, że ludzie robiący zdjęcia próbowali sfotografować pojazd używany do transportu. Policja Kapitolu napisała również list, w którym stwierdził, że „nie ma dowodów”, że Laudermilk odbył „wycieczkę rozpoznawczą” (za CNN), na którą powołał się Laudermilk.

Klip wideo przedstawiał członków grupy turystycznej Ludermilk, którzy wypowiadali groźne wypowiedzi na temat Pelosiego i innych polityków. (Michael Reynolds/EPA-EFE/Niewymieniony w czołówce/AP/Shutterstock)

Loudermilk twierdził również, że Komisja Specjalna nie próbowała skontaktować się z nim w sprawie informacji o trasie. “Nigdy do mnie nie dzwonili. Jeśli chcą poznać prawdę, wszystko, co muszą zrobić, to podnieść słuchawkę i zadzwonić do mnie” – powiedział Fox.

Mimo zarzutów Ludermilka, że ​​komisja się z nim nie kontaktowała, komisja go zwolniła publiczna przemowa Od przedstawiciela Przewodniczącego Komitetu. Benny Thompson Ujawnił, że komisja już wysłała mu prośbę o spotkanie z nim w celu omówienia trasy 19 maja. Komisja ponowiła list w środę. Laudermilk twierdził, że list nie został wysłany bezpośrednio do niego.

Wielokrotne wypowiedzi Loudermilka wzbudziły wątpliwości co do jego regularnie zmieniającej się historii. w trakcie widokA Gospodarze poprosili o wyjaśnienie. „Który jest głośniejszy?” Radość Behar Zapytano go po tym, jak opowiedział swoje liczne historie. „Odmówił składania zeznań przed komisją, ale zeznaje w Fox News, prawda? I wciąż odwraca prawdę, albo rzekomą prawdę”. Słoneczne Houston Powiedział. “Czy nie powinniśmy się martwić faktem, że opiera się na tych różnych wersjach?”

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.