AhsokaPokaż galerięŹródło obrazu: kolekcja Disney+ / Lucasfilm / Everett

Jedna z najbardziej lubianych postaci w Gwiezdne Wojny Universe wreszcie ma swój własny program telewizyjny na żywo. Ahsoka, z udziałem byłego padawana Jedi Anakina Skywalkera, Ahsoki Tano, pojawi się na Disney+. Postać Ahsoki została wprowadzona w Gwiezdne wojny: Wojny klonów Seria animacji. Niedawno zadebiutowała na żywo w Mandalorianin. Lucasfilm produkuje Ahsokaprzygodowe, dramatyczne, seriale science fiction. Hollywood na żywo Zbierz wszystko, co musisz wiedzieć o długo oczekiwanym programie, w tym datę premiery, obsadę i nie tylko.

Ahsoka
Rosario Dawson jako Ahsoka w Mandalorianie (Zdjęcie: Disney+/Lucasfilm/Everett Collection)

Kto jest w obsadzie serialu Ahsoka?

Są członkowie obsady, którzy potwierdzili, że wystąpią w roli głównej Ahsoka:

  • Rosario Dawson Jak Ahsoka Tano. Rosario po raz pierwszy pojawił się w drugim sezonie Mandalorianin Wrócił do odcinka Boba Fetta. wlej to Ahsoka Zostało to potwierdzone w grudniu 2020 roku, kiedy ogłoszono serię. Ahsoka została wyrażona przez Ashley Eckstein w wojny klonów A Rebelianci z Gwiezdnych Wojen. Ostatnia seria dzieje się dalej Zemsta sitówKiedy Jedi ucieka z Imperium Galaktycznego.
  • Natasza Leo Bordizzo Jak Sabine Wren. Natasha jest najbardziej znana z roli Heleny w Netflixie społeczność. Oficjalnie reprezentowane Ahsoka W listopadzie 2021. Jej postać Sabine została przedstawiona w Rebelianci z Gwiezdnych Wojen Jako młody wojownik Mandalorian, opuszczający Akademię Cesarską, a dawniej łowca nagród. Jest sojusznikiem Ahsoki.
  • Hayden Christensen Jak Anakin Skywalker / Darth Vader. Hayden został oficjalnie wybrany Ahsoka W październiku 2021 r. ponownie wcielił się w rolę Anakina / Dartha Vadera in Obi-Wan Kenobi. Anakin był mentorem Jedi Ahsoki, zanim przeszedł na ciemną stronę Zemsta sitów.

Obejmuje dodatkowych potwierdzonych członków obsady Iwana Sachno (Szpieg, który mnie rzucił) A Mary Elizabeth Winstead (Fargo), których role nie zostały ujawnione. Mary Elizabeth jest żoną Ewan McGregorktóry wciela się w Obi-Wana in Gwiezdne Wojny Wszechświat. Ray Stevenson Był przedstawiany jako nikczemny admirał. Ray wyraził w nim postać Gar Saxona wojny klonów A rebelianci. The rebelianci Bohaterowie Hera Syndulla i Chopper mają również pojawić się w Ahsoka. Hera to tweelik z planety Rhyolth. Chopper to astronomiczny robot należący do Hery. Plotka głosi również, że pojawi się Wielki Admirał Thrawn. Jest imperialnym przywódcą wojskowym, który poluje na Ahsoka Boba Fetta. Oczekuje się, że pojawi się również Ezra Bridger. Ezra jest członkiem Sojuszu Rebeliantów w rebelianci kto przegrał.

Ahsoka
Ahsoka i Baby Yoda w The Mandalorian (Zdjęcie: Disney + / Lucasfilm / Everett Collection)

Kiedy jest seria powietrzna Ahsoki?

Ahsoka Premiera będzie miała miejsce na Disney+ w 2023 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Premiera ma się odbyć w następnej kolejności sezon 3 Z Mandalorianin która zostanie uruchomiona w lutym 2023 roku. Ahsoka Po raz pierwszy ogłoszony w grudniu 2020 r. wraz z Boba Fetta Jako efekt uboczny Mandalorianin.

Kim są twórcy?

Jon Favreau A Dave Filoni oni są kreatywni Ahsoka. Są również producentami wykonawczymi z prezesem Lucasfilm Kathleen Kennedy. Dave pisze serial i potwierdzono również, że wyreżyseruje wiele odcinków, w tym premierę. Piotr Ramseyktóry wyreżyserował film animowany firmy Sony Spider-Man w świecie pająkówzostanie również wyprowadzony co najmniej jeden odcinek . AhsokaDla mnie Hollywoodzki reporter. W maju 2022 wywiad z Targowisko próżnościopis dewelopera Ahsoka jako „historia ciągła”. Następnie powiedział: „Moim zdaniem zdecydowanie zmierza to do celu, a nie pojedynczych małych przygód. Właśnie tego chcę, aby ta postać zrobiła i myślę, że tego chcą teraz fani. Mają z nią taki związek. Dopiero niedawno zaczęłam rozumieć, że wszystkie te dzieciaki, które oglądały wojny klonów Są teraz znacznie starsi – są bardzo podekscytowani wszystkim, z czym dorastali, tak jak powinno być”.

Czy są już jakieś zrzuty ekranu?

Ahsoka Zdjęcia rozpoczęły się 9 maja 2022 roku w Los Angeles. Podczas obchodów Gwiezdnych Wojen 26 maja Dave i John pojawili się osobiście, aby promować program, podczas gdy Rosario pojawiła się przez wideo w swoim stroju Ahsoki. Pierwsze fotosy z serialu zostały udostępnione na Star Wars Celebration i podobno pojawiły się u Ahsoki, Sabine i Hery. W następnym miesiącu Rosario podzieliła się Wideo zza kulis Z jej cienia podczas noszenia kostiumu na planie. „Szczęśliwego przesilenia letniego” – napisała.

Jaka będzie seria?

The oficjalna długa linia dla Ahsokadzięki uprzejmości Lucasfilm, „Po debiucie długo oczekiwanej akcji na żywo Mandalorianinhistoria Ahsoki Tano, napisana przez Dave’a Filoniego, będzie kontynuowana w limitowanej serii z Rosario Dawson i producentami wykonawczymi Dave’a Filoniego i Jona Favreau”. jako jej przyjaciel Ezra Bridger.

Ahsoka
Ahsoka w Mandalorianie (Zdjęcie: Disney + / Lucasfilm / Everett Collection)

Jaki jest harmonogram występu Ahsoki?

Ahsoka Jest ustawiony według tego samego harmonogramu, co Mandalorianin A Boba Fetta. Wszystkie trzy pokazy odbywają się później Powrót Jediale zanim Najwyższy Porządek rządził galaktyką w Siła się budzi. Następna seriaTar Wars: Załoga szkieletów Stanie się to w tym samym czasie. Mówi się, że serial jest „nadchodzącym filmem przygodowym” z udziałem dobry niskiplanowany do uruchomienia w 2023 roku.

Co oglądasz, czekając?

Jeśli chciałeś poznać Ahsokę od początku, obejrzyj Gwiezdne wojny: Wojny klonów, zarówno film animowany, jak i serial animowany z siedmioma sezonami. Ahsoka pojawia się również w sWojny rebeliantówco jest ważne, ponieważ niektóre z tych postaci będą w Ahsoka. Następnie fani mogą obejrzeć pierwszy występ na żywo Ashoki (w tej roli Rosario Dawson) w piątym odcinku Mandalorianin Drugi sezon, a następnie szósty odcinek Boba Fetta. Wszystkie te tytuły są dostępne do streamowania w Disney+.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.