Wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć.

John Kopaloff/Getty Images, Amy Sussman/Getty Images


Bell i Anna zachowali prywatność w kwestii swojego związku, który podobno rozpoczął się, gdy oboje nakręcili swój film w 2019 roku na Boże Narodzenie. kolęda.

Disney+/Dzięki uprzejmości Everett Group

Chociaż oficjalny harmonogram randek nie został jeszcze potwierdzony, Targowisko próżności W styczniu poinformowała, że ​​para spotyka się po cichu od ponad roku.

Araya Doheny/FilmMagic/Getty Images

Ta wiadomość o zerwaniu pojawia się zaledwie kilka miesięcy po poinformowaniu źródła ET„Bill i Anna są zakochani i są bardzo szczęśliwi w swoim związku i cieszą się wspólnym czasem”.

Emma McIntyre / Getty Images

Ale to nie jedyne ogłoszenie o zerwaniu z Biel, które ostatnio znalazło się na pierwszych stronach gazet. Na początku tego miesiąca zwróciła się do niej Rachel Bilson Dekolt z Billemz którym datowałem się dwa lata temu.

Steve Granitz / WireImage / Getty Images

W trakcie Rozmowa z Aubrey Plaza W podcaście Rachel szerokie pomysłyRachel ujawniła, że ​​podczas pandemii przeszła „naprawdę trudne zerwanie”.

– Nie mogłam wyjść z domu, wiesz, co mam na myśli – powiedziała Rachel do Aubreya. „Nie miałam nic innego do roboty, jak tylko siedzieć w tym, radzić sobie z tym i czuć to. To była prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam, cięższa niż poród”.

Jimmy McCarthy/Getty Images autorstwa Christiana Siriano

Bell nie mówił publicznie o żadnym z tych dwóch rozstań. powiedziałem wcześniej Nie będę mówił O jego romantycznych związkach z szacunku dla prywatności swoich dzieci.

John Kopaloff / Getty ImagesSource link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.