Cardi B jest w ciążyPokaż galerięŹródło zdjęcia: Diggzy / Shutterstock

Cardi B Przygotowuje się do pójścia pod nóż, aby osiągnąć swoje idealne ciało, powiedziała fanom 29 czerwca. 29-letnia raperka „Bodack Yellow” zabrała się do Instagram Story, aby pozbyć się ciała po porodzie, które, jak powiedział, nie „daje” tego, czego potrzebuje. – Ten żołądek zaciska jej żołądek – powiedziała, wskazując na przeponę, która wystawała z białego, przyciętego swetra. „To nie jest złe, ale nie lubię tej dodatkowej małej skóry” – kontynuowała.

Potem obwiniła swojego 9-miesięcznego syna deska (patrz poniżej), którą dzieli z mężem zastąpić, ponieważ jej ciało nie ma kształtu topu. “Jestem trochę cięższy niż zwykle, ale nie lubię tego, chcę się go pozbyć. Myślę, że Wavey jest jak … źle to zrozumiałem.” Cardi, która również ma 3-letnią dziewczynkę z odszkodowaniem, kultura Kyari SyfosNastępnie potwierdziła, że ​​może przejść operację plastyki brzucha, gdy tylko jej nowa piosenka zostanie wydana. Raper ma upuścić piosenkę z Twoja kolej na noc A Kanye West Piątek 1 lipca.

Cardi jest znana z tego, że jest osobą otwartą i otwartą i nigdy nie próbowała zaprzeczyć, że jest Wspomaga chirurgię plastyczną. Wcześniej przeszła powiększanie piersi i liposukcję oraz Broniła się w 2018 roku Przeciwko Hater określił to jako „leniwe” wykonywanie pracy. “Robię, co chcę zrobić z moim ciałem, pozwól, że coś ci powiem. Powiedziała na Instagramie na żywo. “I nie mam – pory dnia jak ty. Moja praca jako artysty to praca 24 godziny na dobę, bracie. Więc nie, nie mam czasu na pracę”.

Matka dwójki dzieci kontynuowała: „Chciałam, aby konkretne rzeczy, o których wiem, że nie naprawią, bez względu na to, ile ćwiczę. A moje piersi, bez względu na to, ile ćwiczę, nie będą wyglądać tak samo. To prawda. Więc przestań to.”

W 2021 r. Cardi otworzyła się na temat tego, jak była zastraszana, gdy była chuda, co sprawiło, że była nadmiernie przytomna. Tak więc, kiedy było cię stać na operację plastyczną, dostałeś ciało, którego chciałeś. „Nawet kiedy miałam 18 lat i zostałam tancerką, miałam dość pieniędzy, żeby kupić cycki, więc każda niepewność co do moich cycków zniknęła” – powiedziała. Mariah Carey W rozmowie z wywiad czasopismo. “Kiedy miałem 20 lat, poszedłem do miejskiego klubu ze striptizem, a w miejskich klubach ze striptizem trzeba było mieć duży tyłek. Więc czułem się niepewnie. Zabrałem mnie z powrotem do liceum. Więc dostałem swój tyłek. I wtedy poczułem się super pewny siebie”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.