Cardi B, przesunięciePokaż galerięŹródło zdjęcia: MediaPunch / Shutterstock

Cardi B29 lat, dała swoim fanom urocze spojrzenie na swojego dziewięciomiesięcznego syna falaW jej najnowszym poście na Instagramie! Raper zachęcał najmłodsze dziecko, szybko wierzgając nogami w ramiona ojca zastąpić, 30 lat, w nowym filmie, w którym dzieli się swoją historią. Dzieciak był ubrany w biały strój i uśmiechał się, co z kolei powodowało dumny tato Uśmiechać się przed pocałowaniem go delikatnie w policzek.

Słychać „Go Wave!”. Cardi mówi kilka razy w tle. Gdy film pojawił się online za pośrednictwem innych kont, fani nie wahali się podzielić swoją radością z tego uroczego klipu. za dużo porównanie Mały chłopiec jego starszej siostry Kultura3. „Wygląda dokładnie jak Kulture”, napisał jeden z fanów, a drugi nazwał go „bliźniakiem Kulture”.

Zanim Cardi udostępniła swój nowy film Wave, udostępniła serię jego zdjęć na początku tego miesiąca. Na pamiętnych zbliżeniach wyglądał na szczęśliwego i zrelaksowanego, gdy w różnych momentach patrzyła na aparat swoimi uroczymi oczami. Jeden z materiałów filmowych pokazał go noszącego diamentowy naszyjnik, podczas gdy drugi pokazał go z zakapturzonym szlafrokiem na głowie.

Cardi B, przesunięcie
Cardi B & Offset podczas poprzedniej imprezy. (Media Dziurkacz/Shutterstock)

Cardi nie jest jedyną osobą, która udostępnia zdjęcia i filmy Wave na swojej stronie w mediach społecznościowych. Offset dzieli się również cennymi klejnotami swojego najmłodszego syna na swojej własnej stronie. W maju wysłano ładne zdjęcie o nim, gdy chwyta Wave, gdy patrzy na niego delikatnie i przyciąga go blisko, aby go przytulić. Miał na sobie białą siateczkową kurtkę i diamentowe naszyjniki, podczas gdy Minnie Me była ubrana w szaro-niebieski kostium Myszki Miki. „Wielka fala” Migos Raper odpowiednio opisał zdjęcia.

Cardi i Offset, którzy są małżeństwem od 2017 roku, prywatnie powitali Wave we wrześniu 2021 roku. To ich drugie wspólne dziecko. Gołąbki dzielą się również Kulturą, która urodziła się w lipcu 2018 po tym, jak Cardi utrzymywała ciążę przez pierwsze kilka miesięcy.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.