Sami ShinPokaż galerięŹródło obrazu: Jvshvisions / BACKGRID

Sami Shin, 18 lat, jest zajęta budowaniem swojej nowej kariery jako modelka OnlyFans! córka Denise Richards A Charlie Shin Na nowych zdjęciach widać piątkowe zakupy w Victoria’s Secret. Na zdjęciach zrobionych w piątek Sami ma na sobie przyciętą czarną koszulkę i dopasowane spodenki rowerowe Nike, trzymając fioletowy smartfon, klucze i butelkę wody. Sammy nosiła swoje długie platynowe blond włosy w wysokie warkocze i ozdobione kolczykami, kilkoma bransoletkami i pierścionkami oraz czarną torbą na ramię. Miała też na sobie tenisówki gotowe na zakupy.

Sami Shin
Sammy Sheen w Los Angeles, 24 czerwca 2022 (Jvshvisions/BACKGRID)

Sammy udała się do VS i została sfotografowana podczas oglądania swoich pastelowych biustonoszy ze sprzedawcą. Zapowiedziała, że ​​dołączyła do kontrowersyjnej platformy na początku tego miesiąca za pośrednictwem posta na Instagramie. W swoim poście z 13 czerwca miała na sobie bikini z łańcuszkiem i ciężki łańcuszek z podpisem: „Kliknij link w moim biografii, jeśli chcesz zobaczyć więcej”.

do niej Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills Obwiniaj mamę, Denise, była szybka wesprzyj jej córkę, skocz do komentarzy, aby napisać „Sammy zawsze będę cię wspierać i zawsze będę cię wspierać. Kocham cię”. do niej dwóch i pół Jednak ojciec gwiazdy był mniej zachęcający. Charlie również szybko zwrócił uwagę, że nie „zaakceptował” jej działań.

Aktorka ma teraz 18 lat i mieszka z matką zadziory Dla mnie nas co tydzień 13 czerwca „To się nie wydarzyło pod moim dachem. Nie toleruję tego, ale ponieważ nie jestem w stanie temu zapobiec, nalegałem, aby zachowała porządek i wyobraźnię i nie poświęcała swojej uczciwości”.

Sami Sheen w Victoria's Secret
Sklepy Sammy Sheen w Victoria’s Secret w Los Angeles 24 czerwca 2022 r. (Jvshvisions/BACKGRID)

Przedstawiciel Dennisa skomentował Hollywood na żywo Pod tym względem. “Sami ma 18 latI ta decyzja nie była oparta na domu, w którym mieszka”. „Jako ojciec mogę tylko kierować nią i ufać jej osądowi, ale ona podejmuje własne decyzje”. dzikie rzeczy Od tego czasu aktorka Założyła własne konto W serwisie OnlyFans, komentując krótki filmik z 23 czerwca, „Gotowy… zaczynamy. #onlyfans link w biografii”. Film przedstawiał Dennisa surfującego w przewiewnej białej sukience.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.