P. DidiPokaż galerięŹródło zdjęcia: Matt Barron / Shutterstock

Czy ja Uhonorowany w 2022 Nagrody BET Z nagrodą za całokształt twórczości za jego wkład w przemysł muzyczny na przestrzeni lat. twarz dziecka A Kanye West jego stopy nagroda, podczas gdy inne gwiazdy kochają Mary J. Blige A Posta rymy Uhonorował go, ale to było oddanie Diddy’ego swojej byłej żonie, Kim Porter, gdy śpiewał „I Will Miss You”, był to najbardziej pamiętny moment nocy. Obejrzyj go poniżej.

Później, kiedy Diddy ponownie wszedł na scenę, aby odebrać nagrodę, podziękował Kim i ujawnił, jak bardzo za nią tęskni. „Tęsknię za Kim”, powiedział publiczności, zanim również zaczął krzyczeć do późna notorycznie dużyo którym napisałem „Będę za tobą tęsknić” w 1997 roku.

Jak pamiętają fani, była dziewczyna Diddy’ego została znaleziona martwa w swoim domu 15 listopada 2018 roku w wieku 47 lat. Później ujawniono, że zmarła na płatowe zapalenie płuc. Diddy i Kim rozpoczęli swój związek w latach 90-tych. Rozstali się w 1999 r., ale ożywili swój romans w 2003 r. W 2007 r. ponownie się rozstali, ale pozostali bliskimi przyjaciółmi i rodzicami trójki ich dzieci: córek bliźniaczek Jesse James A Gwiazdka dziennai jego syn chrześcijanin.

Zakład ogłosić Diddy jako tegoroczny odbiorca 13 czerwca. „Diddy zawsze był wiodącą siłą w naszej społeczności, przełamując bariery, osiągając bezprecedensowe wyżyny, otwierając nowe ścieżki, a tym samym podnosząc poprzeczkę dla nas wszystkich”, CEO BET i Scott MillsPowiedział w oświadczeniu. „Jego sprawność dorównuje tylko jego zakresowi – od muzyki po media, kulturę, biznes i filantropię – Didi uosabiał czarną doskonałość. Cieszymy się, że mamy okazję skorzystać z naszej największej sceny, aby dowiedzieć się o niezwykłych osiągnięciach naszego przyjaciela Diddy’ego ”.

Coney OrlandoWiceprezes wykonawczy BET ds. specjalnych, programowania muzycznego i strategii muzycznej opisał Diddy’ego jako „niezrównaną siłę kulturową i twórczego wizjonera, którego wpływ doprowadził do historycznych zmian paradygmatu w muzyce, mediach, modzie i stylu życia”. Dodała: „I to jeszcze nie koniec. Jego dziedzictwo wciąż się umacnia, a nagroda za całokształt twórczości jeszcze bardziej umacnia jego niezaprzeczalny wpływ na hip-hop i popkulturę”.

P. Didi
Diddy przybywa na BBMA 2022 (zdjęcie: Matt Barron/Shutterstock)

Diddy założył Bad Boy Entertainment na początku lat 90. i prowadził ją ze swojego mieszkania, w cała muzyka. Jego kariera nabrała rozpędu po podpisaniu kontraktu Craig Mac i notorycznie duży w 1994. Diddy eksplodował sam pod pseudonimem Puff Daddy, kiedy wydał „Can’t Nobody Hold Me Down” w 1997. Zdobył 1 miejsce na liście Billboard Hot 100 i był tam przez 28 tygodni. Piosenka pochodziła z jego pierwszego albumu, Nie ma wyjścia. Pracował z największymi legendami muzyki, takimi jak Aretha Franklin A Mariah Carey.

P. Didi
Oczekuje się również, że P. Diddy zaprezentuje swoje sukcesy w karierze (zdjęcie: Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

Ostatni występ Diddy’ego miał miejsce na 2022 Billboard Music Awards, którego gospodarzem był. Jego przesłanie, zgodnie z jego majowym wywiadem z obrazPromować miłość i akceptację. To oznacza zaproszenie Morgan Walleni 28 i Travis Scott, 31, weszli na scenę po tym, jak zostali złomowani przez przemysł. Ze swojej strony Morgan został wyrzucony z 2020 roku Sobotnia noc na żywo zdenerwowany po tym, jak został przyłapany na naruszaniu protokołów COVID-19 i został tymczasowo usunięty z branży rozrywkowej po tym, jak był Przyłapany na wykrzykiwaniu rasistowskich wywrotów na wideo. Z drugiej strony Travis Festiwal Astroświat Doprowadziło to do śmierci dziewięciu członków publiczności w listopadzie 2021 roku. „Nastrój spektaklu to miłość i tolerancja. Jako muzyczna rodzina nikt z nas nie jest świętym. Didi wyjaśnił swój punkt widzenia „nikt z nas nie jest bez rzeczy, które mu się przytrafiają w życiu”. “Więc jedną z rzeczy, które robię bezpośrednio, nie jest anulowanie tego, co zostało anulowane. To przełomowe wiadomości, ponieważ ludzie nie byli o anulowaniu. Ale anulowanie to trend, który musi się zatrzymać. “

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.