Pokaż galerięŹródło zdjęcia: Matt Barron/Shutterstock

Wiele się zmieniło od ostatniego razu Kim Kardashian Była samotna – w tym sama Kim. Ma 41 lat Kardashianie Gwiazda jest teraz mamą czwórki dzieci, a jej nowy związek z Pete Davidson Musisz wziąć ten fakt pod uwagę. Podczas wtorkowego (21 stycznia) odcinka DziśKim rozmawiał z Hoda Kotb A Savannah Guthrie, Kim akceptuje swój nowy romans i jak Kourtney Kardashian Pomógł w podjęciu decyzji o wprowadzeniu Pete’a do Psalmów North, 9, St., 6, Chicago, 4 i 3 letniego. „Na szczęście mam siostrę, która przeszła przez to wszystko i rozmawialiśmy o tym” – powiedziała Kim.

Kim powiedziała, że ​​skonsultowała się również z „kilkoma terapeutami” i przyjaciółmi w podobnej sytuacji. “Zdecydowanie chciałem poczekać sześć miesięcy i to był wskaźnik. Dla każdego jest inaczej, a różne rzeczy działają dla różnych ludzi” – powiedziała Kim. “Ale po prostu musisz robić to, co wydaje się słuszne i starać się być tak samo szanowanym i ostrożnym, jak możliwy.”

Dla Kim ten nowy romans z 28-letnim Pete’em zaskoczył ją. Spotkali się, gdy była gospodarzem Sobotnia noc na żywoCo przyszło kilka miesięcy po tym, jak złożył wniosek o rozwód Kanye „Wy” Zachód. Kim rozstała się z 45-letnią Yi w lutym 2021 roku i „poczekała chwilę”, zanim ponownie się umawia. „Czekałem dobre 10 miesięcy, zanim byłam gotowa do otwarcia” – powiedziała. Dziś zastępy niebieskie. „Po prostu czułem, że chcę” nowej energii i czegoś innego. Zdecydowanie mnie to zaskoczyło.”

Gdy zbliża się wywiad po tym, jak Ye świętuje Dzień Ojca ze swoimi dziećmi w domu Kim, ona oferuje nowe informacje na temat ich związku. Kim powiedziała, że ​​wszystko układa się „dobrze” i że „wszystko idzie dobrze” między nią a jej byłym chłopakiem.

(Matt Barron/Shutterstock)

Ta energia była w Kim Wiadomość na Dzień Ojca do jej byłego męża. „Dziękuję, że jesteś najlepszym ojcem dla naszych dzieci i kochasz je tak, jak ty!” Kim napisała na swoich Instagram Stories wraz ze zdjęciem Ye z ich dziećmi. “Szczęśliwego Dnia Ojca, chłopaki.” Dni przed tym dużym rodzinnym spotkaniem w domu Kim, ona i ty się poznaliśmy Aby wesprzeć swoją córkę North w meczu koszykówki Thousand Oaks. Duet podobno utrzymywał niski profil, oglądając North na boisku i nie robił wielkiej sceny, wiwatując lub robiąc cokolwiek innego, aby zwrócić na siebie uwagę.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.