Elona MuskaPokaż galerięŹródło: Matt Rourke/AP/Shutterstock

Elona Muska Dziewczyna oficjalnie zmieniła swoje imię po tym, jak sąd orzekł, że w środę 22 czerwca zezwolił jej na porzucenie nazwiska założyciela SpaceX. 18-latek, którego Elon dzielił ze swoją byłą żoną Justin Wilson Jej petycja o zmianę nazwiska i tożsamości płciowej została przyjęta bez sprzeciwu, jak opisano w uzyskanych przez nią dokumentach sądowych Hollywood na żywo. Nazwisko składającego petycję zostało zmienione z Xavier Alexander Musk Dla mnie Vivian Gina Wilson. Płeć składającego petycję została zmieniona z męskiej na żeńską” – czytamy w pozwie.

Dokumenty sądowe pozwalają Vivian na zmianę imienia i płci. (Sąd Najwyższy Kalifornii)

Vivian i jej brat bliźniak Gryf Skończył 18 w kwietniu, miliarder Liście stóp dziecka Aby dokonać zmiany dzień po jej urodzinach. Wyjaśniła, że ​​powodem zmiany była „moja tożsamość płciowa i fakt, że nie mieszkam już z moim biologicznym ojcem lub nie chcę być z nim związany w jakikolwiek sposób, kształt lub formę”.

Vivian i Griffin są najstarszymi dziećmi Elona. Bliźniaki zostały poczęte przy pomocy zapłodnienia in vitro z pierwszą żoną Elona, ​​Justinem. Zanim urodziły się bliźnięta, Elon i Justin mieli syna Aleksandrze Newadzie, Który niestety zmarł po zaledwie 10 tygodniach. Para później miała zestaw trojaczków: Kay, saksoński A Damiana. Miliarder został ponownie ojcem ponad dekadę później, gdy jego ówczesna dziewczyna była Grimes Mieli syna X Æ A-Xii. Elon i Grimes również powitali swoją córkę Exa Dark Sideræl Musk Potajemnie. To był Elon i Grimes zerwać Zanim ogłoszono ich córkę.

Elon jest ojcem siedmiorga dzieci pomiędzy swoją byłą żoną Justinem i Grimesem. (Matt Rourke/AFP/Shutterstock)

Oboje rodzice okazali wsparcie dla swojej córki na krótko przed pojawieniem się wiadomości. Który kolor ćwierkanie W orędziu z okazji Dnia Ojca w niedzielę 19 czerwca napisał: „Bardzo kocham wszystkie moje dzieci”. Justin odbył szczery dialog z jednym z bliźniaków, w którym powiedziała, że ​​jej dziecko powiedziało, że jest „dumny” ze swojego „naturalnego” wyglądu, pomimo „dziwnego dzieciństwa”. Justyna ćwierkanie który powiedział: „Jestem z ciebie taki dumny”.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.