„A potem jest kawałek trawy na dole – w Los Angeles nie ma zbyt wielu nieruchomości, które mają tę dodatkową ziemię, więc myślę, że to naprawdę fajne” – powiedziała. „I oczywiście punkt widzenia, mam na myśli, bądźmy szczerzy, punkt widzenia jest szalony”.

Podczas sezonu 5 fani dowiedzieli się, że Mika kupił ten kawałek w 2016 roku jako projekt, aby zacząć od zera. Teraz, gdy jest już gotowy, ostatni klejnot jest w zaufanych rękach Emmy, aby znaleźć kupca. Zapytana, dlaczego uważa, że ​​Micah wybrał ją na swojego agenta, zauważyła, że ​​Micah „widział kierunek działania”.

„Powiedział mi wcześniej, jak pod wrażeniem jest jego wiedza nie tylko o nieruchomościach, ale ogólnie o inwestycjach” – powiedziała. „Kiedy jesteś w nieruchomości, naprawdę ważne jest nie tylko patrzenie na nieruchomość, ale także na jej inwestycyjną stronę i to, z czego zyskasz w przyszłości”.

Micah zgodził się, mówiąc E! Wiadomości: „Uwielbiam pracować z Emmą i cieszę się, że znaleźliśmy odpowiedniego nabywcę tej luksusowej nieruchomości”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.