Jesslyn MaxwellPokaż galerięŹródło zdjęcia: Elizabeth Williams/Associated Press/Shutterstock

Jesslyn Maxwell60 lat ofiar Jeffrey Epstein Żyj podczas rozprawy skazującej 28 czerwca 2022 r. Prawa ręka seryjnego drapieżnika powiedziała ofiarom, że ma nadzieję, że jej skazanie przyniesie im „zabawę”, próbując przekonać sędziego do zaoferowania obniżonego wyroku. Poczta w Nowym Jorku. Została skazana na 20 lat więzienia.

Ghislaine próbował przeprosić za „ból i udrękę” w zeznaniach byłej ofiary, które zawierały relacje głośnego oskarżyciela Epsteina. Wirginia Geoffer Adwokat. „Trudno usłyszeć straszliwy wpływ na życie wielu kobiet, a jeszcze trudniej pojąć, zarówno w jego zakresie, jak i zakresie”.

Jesslyn Maxwell
Ghislaine Maxwell jest widoczna na diagramie sali sądowej jej wyroku z 28 czerwca 2022 r. Została skazana na 20 lat więzienia. (Elizabeth Williams/AFP/Shutterstock)

„Myślę, że Jeffrey Epstein był manipulującym, przebiegłym, kontrolującym człowiekiem, który żył głęboko podzielonym życiem i oszukiwał wszystkich na swojej orbicie” – powiedziała Pivotal do swojego byłego chłopaka, dodając, że Jeffrey, który popełnił samobójstwo w 2019 roku, „musiał być”. tam, aby zmierzyć się z muzyką.

„Jeff Epstein powinien być tutaj przed wami wszystkimi” – powiedziała. “Powinien był stanąć przed tobą w 2005 r., ponownie w 2009 r. i ponownie w 2019 r. … Za każdym razem, gdy został oskarżony, oskarżony i postawiony w stan oskarżenia. Ale dzisiaj w końcu nie chodzi o Jeffreya Epsteina. “, wszystkie ofiary … Przepraszam za ból, którego doświadczyli.

Powiedziała ofiarom, że ma nadzieję, że jej wyrok zakończy ten „straszny rozdział” i pomoże im „przejść z ciemności do światła”.

Jesslyn Maxwell
Ghislaine, tutaj w 2014 roku, została początkowo skazana za 5 zarzutów jej udziału w wykorzystywaniu nieletnich przez Epsteina w grudniu 2021 roku.

Ghislaine został skazany na 20 lat więzienia i ukarany grzywną w wysokości 750 000 $ Sędzia Alison J Nathan 28 czerwca 2022 r. Jeśli wyrok skazujący zostanie podtrzymany, w związku z dobrym zachowaniem i zasługą za dwa lata spędzone w więzieniu, może opuścić więzienie pod koniec lat 70., zgodnie z New York Times.

Ghislaine została początkowo uznana winną przez federalną ławę przysięgłych na Manhattanie w dniu 29 grudnia 2021 r. w pięciu z sześciu zarzutów związanych z jej udziałem w napaści seksualnej Jeffreya na nieletnie dziewczęta. Jej zbrodnie obejmowały spisek ze zhańbionym finansistą w celu rekrutacji, edukacji i wykorzystywania nieletnich dziewcząt w latach 1994-2004.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.