IDK Dlaczego celebryci już to robią…

To sprawiło, że pomyślałem o wszystkich innych przypadkach, kiedy celebryci byli niechlujni, niechlujni, niezdarni, problematyczni itp. podczas przechodzenia przez to życie. Oto 14 innych przypadków, w których życie IG poszło strasznie, strasznie źle:

1.

Kiedy ktoś Wymagany Adele zauważyła liczbę jej ciał i nie miała pojęcia, co to oznacza:

adele / przez Instagram: @adele

3.

Kiedy Justin BieberA Kendall JennerA Hailey Bieber Rozpocznij transmisję na żywo – to był początek pandemii, kiedy tak wielu ludzi było bez pracy (kwiecień 2020) – i mówić O tym, jak szczęśliwi i uprzywilejowani są:

justinbieber / przez Instagram: @justinbieber

“Jakie mamy szczęście – tak wielu ludzi w tej chwili ma złe nastawienie. Patrzą na nas i oczywiście ciężko pracowaliśmy na to, gdzie jesteśmy. Nie możemy czuć się źle z powodu rzeczy, które mamy “, powiedział Justin: ” ale poświęcamy ten czas, aby przyznać, że ludzie, którzy walczą, są ważne”. Kendall skinął głową Justinowi i powiedział: „Tak, myślę o tym cały czas”.

9.

Kiedy Foodgod zapytał, czy powinien iść prosto, ludzie powiedzieli: „Nie, kochanie”:

10.

Kiedy Cameron Diaz Niezręcznie przeczytała na głos instrukcje „przypinania komentarza” swojego zespołu, a potem cały czas zmagała się, ponieważ nie wiedziała, jak pracować w transmisji na żywo LMAO:

Zmagasz się z mediami społecznościowymi? nie jesteś sam! Cameron Diaz ma bardzo ważny moment, próbując przypiąć komentarz do sesji na Instagramie na żywo. Spójrz!

mi! / Przez Instagram: @camerondiaz

12.

Kiedy Taylor Swift Instagram się zepsuł, ponieważ dołączyło wiele osób:

Christopher Polk / Bank zdjęć NBCU / NBCUniversal przez Getty Images przez Getty Images

13.

Kiedy Panieński Hannah Brown powiedziała słowo na N podczas śpiewania „Rockstar” na żywo:

Status na żywo Hannah Brown na Instagramie (1) Podczas IG Live Hannah B śpiewała tekst piosenki i wypowiedziała słowo na N. W załączeniu wideo (płacz do @IGLivesTV za zdjęciami) mówiące o tym i przepraszające po tym, jak fani ostrzegli ją o tym, co powiedziała.

hannahbrown / przez Instagram: @hannahbrown

14.

Wreszcie, kiedy Lindsay Lohan oskarżyła tę rodzinę w Moskwie o handel ludźmi, a następnie osądziła „Uratuj” syryjskie dziecko uchodźca i skończyło się ciosem w twarz – wszyscy żyją:

Lindsay Lohan tutaj naprawdę robi wszystko…. Jak oskarżyłbyś rodzinę o handel ludźmi (zgłaszasz się) bez dowodu, docierając do ich dzieci, a potem, gdy uderzasz ją w tyłek, robisz „odgłos ofiary białej kobiety”. & Amper; Dlaczego mam wrażenie, że ona zmyśla język?

lindsaylohan / via Instagram: @lindsaylohan

„Jestem teraz w szoku. Byli handlarzami. Tak się bałem. Dosłownie nie mogę; Powiedział po pobiciu.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.