W tej chwili to jest To przyjaźń pierwszej klasy.

Jacka Harlowa24 lata, osiągnął Nagrody BET 2022 Nosi charakterystyczny T-shirt na poparcie swojego współpracownika „Industry Baby”. Lil Nas X.

Na to wydarzenie Jack – który był nominowany do nagrody dla Najlepszego Artysty Hip Hopowego u jego boku kaczorprzyszły, J ColeA Kanye WestA Kendrick Lamar A Lil BabyCzarne spodnie dresowe, buty z lakierowanej skóry i koszula Lil Nas X.

Modny wygląd Jacka pojawia się po 23-letnim raperze „Montero (Call Me By Your Name)”, który niedawno wyraził swoje uczucia brak nominacji na 2022 BET Awards w swoim najnowszym teledysku i serii tweetów, które od tego czasu zostały usunięte.

24 czerwca Lil Nas X wydał teledysk do swojej piosenki „Late to da Party”, w którym artysta śpiewał tekst „F – k BET”, oddając mocz na nagrodę BET wrzuconą do toalety i rozbijając swój samochód na nagrody BET.

Przed publikacją wideo 23-latek zabrał się do Twittera, aby podzielić się swoimi przemyśleniami po tym, jak nie otrzymał żadnych nominacji do tegorocznej gali rozdania nagród.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.