Styczeń JonesPokaż galerięŹródło zdjęcia: Chelsea Lauren / WWD / Shutterstock

Styczeń Jones44-latka pokazuje fanom obandażowane kolano na nowych, ekscytujących zdjęciach na swoim Instagramie. The Aktorka Udostępniła na pełnym ekranie swoje zdjęcia, na których ma na sobie krótki top w czarno-białe paski i czarną bieliznę, gdy kładła niedawno operowane kolano. Wyglądała, jakby stała i kończyła się w łazience, z blond włosami sięgającymi do podbródka i naszyjnikiem.

Raport z postępów: Czuję się komfortowo i znów czuję się sprawny! Zaledwie kilka ukłuć w kolanach, a mój plan był późniejszy dzisiaj 💃🏼, „Styczniowe komentarze do posta, który został opublikowany 24 czerwca. Jej fani szybko komentowali zdjęcia i życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia w sekcji komentarzy ”. Cieszę się, że wykonujesz świetną robotę lepiej. Jeden fan napisał, a inny podzielił się: „Cieszę się, że wracasz do zdrowia i wracasz do 100%”.

Najnowsze zdjęcie ze stycznia pojawiło się tydzień po tym, jak udostępniła swoje zdjęcie w fartuchu i czapce chirurgicznej zaraz po operacji. “Prawdopodobnie najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Operacja kolana dzięki dr Gerhardowi za naprawę łąkotki. NBA Przychodzę tutaj. #goWarriors #ImOnDrugs” – napisała w podpisie.

Styczeń Jones
January Jones pozuje na wcześniejszej imprezie. (Chelsea Lauren/WWD/Shutterstock)

Kiedy styczeń nie zwraca uwagi na dzielenie się swoimi medycznymi doświadczeniami, robi to, aby pokazać swoje naturalne piękno. Chodziła boso, rysując „My Heart Will Go On” Celine Dion wideo Opublikowane na początku tego roku. Wyglądała cudownie w oversizowej czarno-białej kurtce i podartych dżinsach, kiedy śpiewała do mikrofonu, pokazując swoje talenty wokalne.

Krótko przed premierą teledysku January była oszołomiona, gdy opublikowała przyciągające wzrok lustro Fotografia. Miała na sobie otwartą brązową skórzaną kurtkę bez niczego pod spodem i czarne spodnie dresowe. Miała kępki swoich blond włosów zakrywających połowę jej twarzy i niegrzecznie poprosiła o wskazówki modowe w podpisie. “Wyszedłem z praktyki. Czy można nosić dresy, skórzaną kurtkę i nie zakładać topu jako stroju? Zapytała: „A jeśli go ścisnę i założę buty… Czy to wystarczy?? Czy to brzmi bardziej jak „dzisiejsza randka” czy „bieg do celu”? “

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.