Jennifer Lawrence
Źródło obrazu: MB / MEGA

Jennifer Lawrence Wyglądała wysportowana i piękna, gdy w czwartek, 16 czerwca, udała się na zajęcia pilates w dzielnicy Century City w Los Angeles nie szukaj Aktorka była swobodna i urocza podczas rzadkiego publicznego wyjścia, które odbyło się nieco ponad 4 miesiące po gwieździe witaj chłopcze Pod koniec lutego.

J. Law nie była zmęczona podczas wyjścia, bo poszła w praktycznych dresach. Przygotowując się do wypocenia, gwiazda kołysała się w czarnych legginsach i luźnej żółtej koszulce vintage z napisem „Mistrz” napisanym dużymi czerwonymi literami. Miała włosy skręcone w niechlujny kok i nosiła wsuwane sandały, gdy tylko dotarła do studia.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence wchodzi na zajęcia pilatesu w Los Angeles 16 czerwca 2022 roku. Była ubrana, gotowa do ćwiczeń. (MB/megabajt)

Jennifer miała na sobie różową czapkę z daszkiem i eleganckie owalne okulary przeciwsłoneczne od Y2K, aby uzyskać bardziej stonowany wygląd. Aby upewnić się, że jest super nawodniona, pochodząca z Kentucky przybyła wyposażona w zielony sok i ogromną manierkę z wodą na jej sesję treningową.

The Igrzyska głodowe Gwiazda nie była w centrum uwagi, odkąd ona i jej mąż byli Gotuj Maroon Przywitali dziecko w lutym Rzadki rodzinny wypad W Los Angeles 13 czerwca 2022 r. Jennifer, Cook i ich dziecko zostają zauważeni w Eataly, popularnym włoskim targu spożywczym w centrum handlowym Westfield Century City.

Jennifer Lawrence
Rzadko widywano gwiazdę, która nie rzuca się w oczy, odkąd wraz z mężem Cookiem Maroneyem powitała dziecko w lutym (MB/MEGA)

Chociaż para nie podzieliła imienia ani płci dziecka, przyjaciel celebryty Ellen DeGeneres Być może już wypuściłeś kota z torby. Podczas rozmowy z JLo podczas jednego z ostatnich odcinków jej programu, komik spojrzał zostawiać że Poradnik dotyczący srebrnych podszewek Gwiazda powitała syna. „Słyszę, że czasami z nim rozmawiasz i to jest naprawdę miłe”, powiedziała Eileen, która mieszka obok J-Lo. Hollywood na żywo Skontaktowałem się z przedstawicielami aktorki, ale nie odpowiedzieli.

Jennifer postanawia zachować prywatność swojego życia rodzinnego. W wywiadzie udzielonym w grudniu 2021 r. wyjaśniła, dlaczego była „zdenerwowana”, aby wpuścić publiczność do swojego świata. „Nie rozmawiałam ze światem od zawsze” – powiedziała. Targowisko próżności. „A teraz wróciłem, kiedy dodałem do mojego życia te wszystkie nowe akcesoria, które oczywiście chcę chronić [my pregnancy]…denerwuję się o ciebie. Martwię się o siebie. Denerwuję się czytelnikami”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.