Dołączyliśmy te produkty wybrane przez Kandi Burruss, ponieważ uważamy, że pokochasz jej wybór w tych cenach. Candy jest płatnym rzecznikiem Amazon Influencer. mi! Ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Jeśli dobrze się bawisz lato Podróż Zaplanuj w kalendarzu, przygotuj się na trochę Niedrogie znaleziska wybrany przez Cukierkowe Nory. Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty Gwiazda ujawniła swoje niezbędne stroje, akcesoria, akcesoria plażowe i przedmioty hostingowe, aby pomóc nam wszystkim w pełni wykorzystać ciepłą pogodę.

Podziel się jej ulubionym cukierkiem Amazonka Ostatnio odbierane podczas transmisji na żywo Strumień. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, biwakujesz, urządzasz grilla na podwórku, oglądasz sporty swoich dzieci, czy uderzasz na basen, Candy pomyślała o wszystkich podstawach, których będziesz potrzebować na zabawne lato.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.