Katy HolmesPokaż galerięKaty Holmes Wyglądała stylowo w pracy, gdy widziano ją spacerującą po Nowym Jorku w czwartek. 43-letnia aktorka oszołomiła się w przyciętej czarnej kurtce i niebieskich spodniach z szerokimi nogawkami. Prosta biała koszulka z okrągłym dekoltem jest zaprojektowana pod kurtką i wiązana do spodni z wysokim stanem. The Jezioro marzeń Rozejrzyj się wokół wspaniałej czarnej torebki Chanel ze srebrnym łańcuszkiem na jej ciele. Pas z łańcuszkiem noszony wokół talii ma idealne proporcje. Podczas gdy Hollywood na żywo Nie mogę potwierdzić dokładnego portfela Katie w połączeniu z jej strojem, wygląda uderzająco podobnie do 4400 USD Mini Klapka Chanel torba. Aby dopełnić swój wygląd, Katie weszła w czarne buty na płaskim obcasie. Jej soczyste, brunetki są stylizowane.

Katy Holmes
Katie Holmes wygląda wspaniale, gdy przemierza Nowy Jork 16 czerwca 2022 r. (Zdjęcie: Ulices Ramales/BACKGRID)

Katie wydawała się być całkowicie zajęta swoim telefonem, kiedy szła. Może rozmawiała ze swoim nowym kochankiem, Bobby Wooten III, z którym jestem związany od kwietnia. tworzenie par debiut na czerwonym dywanie Na premierze Tribeca Film Festival sami razem We wtorek pokazuje, jak poważni są.

Katie i wschodzący muzyk i producent są tak podobni, że Bobby poznał jednego z synów Katie, rejs suriktórą dzieli ze swoim byłym mężem, Tom Cruise. Według 16-letniego poinformowanego źródła, Sory OK Z uwagą o nową miłość matki. “Katie Przedstawił swojego chłopaka Bobby’ego, aby syryjski A syryjski Całkowicie się z tym zgadza”, ujawnił wtajemniczony Hollywood na żywo wyłącznie. “Bobby smakołyki syryjski Jak dorosły, którego kochasz i S.ur Uważa, że ​​to wspaniale widzieć szczęśliwą mamę”. Dodali: „To wszystko za to. Bobby i syryjski może być trochę blisko, ponieważ Katie na to pozwolił. Chodził do ich domu niezliczoną ilość razy i wychodził z nim Katie i jej córkę.”

Katie Holmes Bobby Wooten
Katie Homes i Bobby Wootten są widziani w Nowym Jorku przed wspólną jazdą samochodem (Zdjęcie: MEGA)

Bobby i Katie nie wstydzili się swojego romansu i kilkakrotnie zostali sfotografowani za granicą w Nowym Jorku. 26 maja urocza para została zauważona w Nowym Jorku Skakać razem w samochodzie. Jak dżentelmen Bobby otworzył drzwi Katie. W Dzień Matki para została zauważona na Spacer pełen PDA W Nowym Jorku, podczas którego zaciskają usta i trzymają się za ręce.

Przed Bobbym Katie była bardzo cicha Połączyć z aktorem Jamie Foxx Przez kilka lat miała krótkotrwały wytrysk z Emilio Vitolo W latach 2020-2021. Katie wyszła za Toma Cruise’a w latach 2006-2012.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.