Szukasz najbardziej dramatycznych Naród licencjacki Czy kiedykolwiek zerwałeś? To na pewno nie ta dwójka.

Zaledwie kilka dni później Katie Thurston A John Hersey ogłosić ich podział W mediach społecznościowych byli przyjaciele zebrali się 23 czerwca na targach hrabstwa San Diego na zabawne popołudnie z przyjaciółmi.

jak widać na Kawaler w niebie gwiazda Tami Kay LeeHistorie na Instagramie Grupa cieszyła się wycieczką samochodową na letnią imprezę w południowej Kalifornii, gdzie jeździli na karnawałowych przejażdżkach, delektowali się smażonym jedzeniem i robili kilka zdjęć w fotobudce.

I chociaż Katie nie udostępniła żadnych zdjęć przedstawiających jej byłego męża, cały dzień w programie udowodnił, że ci dwaj nie są dokładnie wrogami. 24 czerwca, czerwiec Udostępnij selfie grupowe Z wycieczki napisz w podpisie: „Nie ma to jak jazda na wodzy, aby przypomnieć Ci, jak bardzo cenisz swoje życie”.

Aby uzyskać więcej dowodów na to, że ta dwójka nadal jest w dobrym miejscu po rozstaniu, Katie i John wciąż śledzą się na Instagramie. W rzeczywistości John szybko bronił swojego byłego w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.