Chloe KardashianPokaż galerięŹródło zdjęcia: Eric Charbonneau/Shutterstock

Chloe Kardashian, 37 lat, pracuje nad swoją kondycją! Fundacja Good American Foundation opublikowała na Instagramie Story w świetnie wyglądającej siłowni 21 czerwca, ubrana w uroczy zestaw niebieskich dresów dla dzieci i dopasowany top. Białe rajstopy sięgające jej do połowy łydki, trampki i białe buty dopełniały jej sportowego wyglądu. Miała z nią też koleżankę na siłowni: uroczego szarego kota z kołnierzykiem w różyczki z kryształu górskiego. „Jak mój mały przyjaciel robi próbę?” – spytała Chloe słodkie kociaki, głaszcząc ją swoimi francuskimi paznokciami.

Film z siłowni Khloe pojawił się tego samego dnia, gdy pojawiły się doniesienia, że ​​​​„przypadkowo się z kimś spotyka”. „Chloe zdecydowanie uważa się obecnie za singielkę. Jednak spotyka się z kimś i flirtuje. Kim [Kardashian] Powiąż to z „Źródłem Powiedział wyłącznie Hollywood na żywo. „Wcale nie jest poważna i nie chce niczego publikować publicznie. Po prostu zaczęli rozmawiać, pisać SMS-y, FaceTiming itp. i spotykać się kilka tygodni temu, ale Chloe nie chce umieszczać żadnych presja na rzeczy na początku. Jest otwarta na randki, ale nie szuka aktywnie ani nic w tym rodzaju.

Raport przyszedł dopiero dwa dni później Chloe zaprzeczyła plotce Umawiała się z nowym graczem w NBA. „Na pewno nieprawda!!! Kocham cię! Dziękuję za życzenia, ale nie widzę duszy”, skomentowała w poście na koncie fanów, twierdząc, że mają nadzieję, że plotka jest prawdziwa. „Cieszę się, że przez chwilę mogę skupić się na mojej córce i sobie”.

Chloe jest mamą 4-letniego chłopca PRAWDAktóry właśnie z nią był pierwsza impreza taneczna Obok kuzyna i córki Rob KardashianA Śnić, 5. Khloe opowiadała, jak dobrze obie dziewczyny wystąpiły na imprezie 19 czerwca wraz z kilkoma selfie z każdym, a nawet dwoma filmami z serialu. “Dzisiaj było niewiarygodne! Nasze dziewczyny miały swoją pierwszą imprezę taneczną i były idealne!!!! Jestem bardzo dumna z wszystkich czterech moich dziewczyn!”, napisała podekscytowana pod materiałem.

Dzień przed imprezą, Chloe została zauważona i w pobliżu Z jej byłym i ojcem True, Tristan Thompsona także in Kris Jenner. Chloe i gracz NBA zbierać się W 2016 roku urodziła córkę W 2018 r. Ich związek był dość napięty, a po tym zerwali pierwszy raz w 2019 r. Tristan rzekomo zdradził Chloe z Kylie Jennerbyły najlepszy przyjaciel Jordyn Woods. W końcu się pogodzili, ale rozdzielili się na zawsze po tym, jak Tristan miał dziecko Marley Nichols Podczas gdy ona wciąż spotyka się z Chloe.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.