Chloe Kardeshan, Tristan ThompsonPokaż galerięŹródło obrazu: BACKGRID

Chloe Kardashian Płakał niekontrolowanie pod koniec sezonu Kardashianie Po ustaleniu faktu, że jej partner, Tristan ThompsonOszukał ją wielokrotnie. Kim Kardashian Przekaż wieści o nim Pozew o ojcostwo złożony przez Tristan, w którym wyznał Khloei przez telefon, że uprawiał seks z inną kobietą. Po przezwyciężeniu szoku spowodowanego tym, co się stało, Chloe płakała. Po wybuchu skandalu Khloe musiała poświęcić kilka dni dla siebie.

– Dowiedziałam się, co Tristan robi z resztą świata – przyznała. Komplement tego nie zrobi. Ale cóż – jeśli to zrobisz – nawet nie dasz mi głowy przed resztą świata? To tylko dodatkowy policzek. To upokarzające. Wstydzę się. Wolę być sam niż wśród ludzi”.

Khloe Kardashian Tristan Thompson
Khloe Kardashian i Tristan Thompson są poza domem. (tło)

W grudniu 2021 r. pojawiła się wiadomość, że Tristan prosi o test na ojcostwo w procesie sądowym dotyczącym nazwiska kobiety Marley Nichols Powiedział, że urodził jej dziecko. Ogłaszając pozew, Tristan przyznał się do spania z Marali w jego 30. urodziny w marcu 2021 r., zaledwie kilka dni później nerkowy Zorganizowali mu przyjęcie urodzinowe. Chloe nie miała pojęcia o niewierności, dopóki proces nie został upubliczniony. W końcu zostało to potwierdzone Tristan jest ojcem Od dziecka Marali.

“Odtwarzam każde wydarzenie, każdy wielki gest, każdą podróż, każdą randkę. To wszystko było kłamstwem” – powiedziała Chloe. “O mój Boże, jak mogłeś czegoś nie powiedzieć?” Czuję, że tak naprawdę nie jestem w swoim ciele. Że takie rzeczy się zdarzają, a ja po prostu kieruję ruchami. Ale mam na myśli, kiedy coś ci się przytrafia kilka razy, stajesz się na to odporny, co jest naprawdę smutne.

Podczas radzenia sobie z reperkusjami zgodnie z sytuacjąChloe tak się martwiła, że ​​odwodniła się, a nawet zemdlała. „Nie jestem pewna, czy jedna rzecz boli bardziej niż inna w takiej sytuacji” – ujawniła. Wszystko jest aktem zdrady. Wszystko jest kłamstwem. Wszystko jest manipulacją. To oszustwo. Czy Tristan miał każdą okazję, by mi powiedzieć? Tak. Czy Tristan powiedziałby mi, gdyby nie było w tym żadnego dziecka? Oczywiście, że nie. I to pokazuje dużo o jego charakterze.Wszystko podłe ”.

khloe kardsahian tristan thompson
Khloe Kardashian i Tristan Thompson spotykają się z True. (IXOLA / TŁO)

Oprócz tego, że musiała radzić sobie ze wszystkim, co robił Tristan, Khloe musiała radzić sobie z tysiącami ludzi, którzy komentowali go w Internecie, co pogorszyło sytuację. „Wierzę w drugą, trzecią i czwartą szansę dla wszystkich” – wyjaśniła. “Chcę, aby ktoś dał mi tę samą łaskę, którą im daję. Nic mi nie jest. Czy to najbardziej ekscytująca rzecz, która musi się wydarzyć za każdym razem w moim życiu? Tak. Czy społeczeństwo obwinia mnie lub kobiety? obrzydliwe i szkoda, że ​​Ci ludzie tak mówią o innych ludziach. Nie ma empatii. Nie ma empatii. Nie ma poczucia człowieczeństwa.

Jednak pod koniec dnia Khloe wiedziała, że ​​nadszedł czas na dobrą współpracę z Tristanem. „Jestem po prostu wyczerpana” – powiedziała. „Jestem wykończony, radząc sobie z tym wszystkim. Więc ludzie mogą pomyśleć, że mój styl jest szalony lub dziwny, a ja zdecydowanie jestem odurzony i w ogóle, ale robiłem to już tyle razy. To upokarzające. Nie ma już łez do płaczu . Czas uciekać. Nie czuję się winny z tego powodu. Tak bardzo się starałem”.

Pod koniec odcinka Chloe pakowała rzeczy Tristana do nowego domu, który kupiła, aby mogli mieszkać z rodziną. Jedyne, co nie zmieniło się po skandalu, to związek Tristana z pasierbicą, Prawdziwy Thompson. „True FaceTimes go każdej nocy”, powiedziała Khloe Kim w pewnym momencie. „Nie mówię. Mówi do prawdy. Prawda jest taka, że ​​nigdy nie dowiesz się, że coś jest nie tak z moją książką. Robiłem to już wcześniej. Wiem, jak to zrobić”.

Pomimo wszystkiego, przez co przeszła z Tristanem, Khloe pozostaje optymistycznie nastawiona do przyszłości. „Zapłacę wszystko i wszystko jak w przeszłości” – powiedziała. „Nie jestem kimś, kto siedzi w moim żalu i robi to przez resztę mojego życia [my family], nie wiem, jak będę żyć. Sprawia, że ​​czujesz, że możesz zrobić wszystko i bez względu na to, przez co przechodzisz, wszystko będzie dobrze. Pewnego dnia będę miał bajkę, którą mam nadzieję mieć.”Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.