„Nie widzę duszy”.

Kolejny dzień, kolejna plotka o randkowym życiu Kardashiana.

Rb / GC Images / Bauer-Griffin / Getty Images

Ostatni kręci się wokół Chloe KardashianObecnie jest singlem po zerwaniu z graczem NBA Tristanem Thompsonem Jakiś czas w zeszłym roku.

Nino / JC Images / Getty Images

Chloe i Tristan zerwali dwa razy wcześniej – Raz W lutym 2019 r wielokrotnie W czerwcu 2021 r. Od tego czasu przebywają za granicą otwarty Pod koniec 2021 roku Tristan spodziewał się swojego trzeciego dziecka z osobistym trenerem Maralie Nichols.

Wcześniej w ten weekend fanpage Kardashian Przesłano ponownie DeuxMoi podobno mówiło, że Chloe spotyka się z innym graczem NBA.

Nino / JC Images / Getty Images

„Kto wie, czy to prawda, wiem, że ona nikogo nie potrzebuje, ale nie mogę się doczekać, żeby kiedyś mieć kogoś takiego jak Kravis i Kate, bo wiem, że będzie!” W podpisie napisał właściciel strony.

Ale Chloe szybko to zamknęła.

Obrazy Ndz / GC / Star Max / Getty Images

“Z pewnością nieprawda !!!” I napisała w komentarzach na stronie przed dodaniem “Kocham cię!”

„Dziękuję za dobre życzenia, ale nie widzę duszy” – kontynuowała. „Cieszę się, że przez chwilę mogę skupić się na mojej córce i sobie”.

Arturo Holmes / Getty Images dla Met / Vogue

Tu masz! Wygląda na to, że jeśli są jakieś wiadomości do podzielenia się, równie dobrze możemy usłyszeć od Chloe w przyszłości.

Joce / GC

LOS ANGELES, CA – 9 marca: Khloe Kardashian jest widziana w Craig’s 9 marca 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: JOCE/Bauer-Griffin/GC Images)

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.