Kim Kardashian Khloe KardashianPokaż galerięŹródło zdjęcia: Stephen Lufkin/Shutterstock

Kim Kardashian Wprowadza dużą zmianę w garniturze SKIMS, który nosi po swojej siostrze Chloe Kardashian Wskazał na oczywistą wadę projektową. 41-letnia Kim ogłosiła na swoim Instagramie 23 czerwca, że ​​dodaje materiał w kroku kostiumu, gdzie znajdują się guziki. „khloekardashian, to twój szczęśliwy dzień !!!” The matka czwórki dzieci Napisała na zrzutach ekranu swojej bielizny SKIMS. Dodała z tajemniczą twarzą i hashtagiem #TheKhloeKut: „Jestem na spotkaniu projektowym @skims i zamierzamy powiększyć obszar pochwy w bieliźnie modelującej specjalnie dla Ciebie”.

Mówiła również w filmie, mówiąc: „Chloe, byłabyś taka dumna. Jestem w pełni skymes Bielizna i spotkanie męskie, pogrubiamy waginalną część kostiumu – szerszą, przepraszam. Kontynuowała: „Zmieniamy kilka rzeczy we wszystkich komentarzach i pytaniach, które ludzie zadajecie od naprawdę długiego czasu”. W swoim trzecim slajdzie wideo dotyczącym tej sprawy Kim przybliżyła część zrekonstruowanego skafandra i powiedziała , „Tylko dla Ciebie Chloe. rozwiń to.”

37-letnia Khloe skarżyła się na obszar krocza swojej bielizny podczas premiery Hulu’s. Kardashianie W kwietniu. „Wiecie, jak się ze mnie śmiać, bo macie waginy większe niż większość z was?” Zapytałem Kim i Kourtney Kardashian43, jedząc z nimi kolację na zewnątrz, per amerykańskie słońce. Następnie skarżyła się, że nie ma wystarczającej ilości materiału, aby zakryć jej genitalia. „Nie chcesz, żeby twoja pochwa wystawała na SKIMS” – odpowiedziała Kourtney, najwyraźniej współczując swojej młodszej siostrze.

Khloe w przeszłości otwarcie mówiła o swoich problemach. W 2015 roku zabrała się na Instagram, aby pochwalić się swoim całkowicie białym strojem składającym się z super obcisłych dżinsów i białej koszuli z długimi rękawami. „Dzisiaj wyszedłem [stylists] Jane i Joyce nie tylko robią moje włosy i makijaż, ale właściwie pozwalam im dzisiaj zrobić moje włosy. I muszę powiedzieć, że uwielbiam to, co stworzyły te dwie panie” – napisała pod swoim lustrzanym selfie, zanim skomentowała zniewagę. awaria szafy. „Och, Camille El-Gamal! [toe] próbuję się przywitać! Mam nadzieję, że dzisiaj posłuchasz.”

Mam nadzieję, że dzięki zmianom wprowadzonym w jej garniturze SKIMS, Khloe już nigdy nie będzie musiała się martwić o Camille lub rozlaną bieliznę!

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.