Książę William, Kate Middleton, Książę Jerzy, Księżniczka Charlotte, Książę LudwikPokaż galerięŹródło zdjęcia: Tim Rooke / Shutterstock

książę William A jego trójka uroczych dzieciaków wydaje się bliższa niż kiedykolwiek przed Dniem Ojca! 18 czerwca książę i księżna Cambridge umieścili na swoim oficjalnym koncie na Instagramie ciepłe zdjęcie przedstawiające Williama i jego trójkę dzieci pozujących razem na świeżym powietrzu.

Książę William, Kate Middleton, Książę Jerzy, Księżniczka Charlotte, Książę Ludwik
Prince William, Kate Middleton, Prince George, Princess Charlotte i Prince Louis (Tim Rock/Shutterstock)

Na cudownym zdjęciu można znaleźć tutajcała czwórka była widziana z gigantycznymi uśmiechami na twarzach, patrząc prosto w kamerę na malowniczym tle gór. Ludwik4-latek, siedział na ramionach ojca, podczas gdy William owijał mu ramię Jerzyi 8 i Charlotte, 7, po obu stronach. „Życzę dziś szczęśliwego dnia ojca rodzicom i dziadkom na całym świecie!” Przeczytaj z miłością podpis.

Obraz pojawi się wkrótce Królowa ElżbietaUdany jubileusz platyny, ponieważ Anglia świętowała pobicie własnego rekordu po 75 latach. Podczas ceremonii zamknięcia widziano małego George’a mówić długo Dla mnie Rod StewartOkładka Sweet Caroline.

Chociaż ten moment był pełen słodyczy, w rodzinie królewskiej nie wszystko szło gładko. Napięcia pojawiły się, gdy Książę Harry i jego żona Meghan Markle Zrezygnowali z królewskich obowiązków w 2020 roku i przenieśli się do Kalifornii. Następnie rzucili bombę w wywiadzie dla Oprah, powołując się na nadużycia ze strony rodziny i mediów z powodu rasy Meghan.

Podczas gdy Harry i Meghan poznali królową Elżbietę, księcia Williama i Kate Middleton Na jubileusz platyny w Londynie nie pozwolono im stać Ganek pod koniec imprezy. Jednak bracia William i Harry podobno próbują się zreformować ich związek Dla Elżbiety przed wielką uroczystością.

Podobnie wyłączne źródło Powiedzieć Hollywood na żywo Harry chciał, aby podróż była jak najbardziej spokojna dla rodziny. Wtajemniczony stwierdził: „Są zdeterminowani, aby uczynić tę cudowną i pozbawioną dramatów podróż do domu, z bezpośrednim skupieniem się na uczczeniu królowej przy tej wyjątkowej okazji”. „Najbardziej niż cokolwiek innego, ta podróż polega na uhonorowaniu i spędzeniu czasu z królową” – dodali.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.