Po 138 dniach od urodzenia dziecko znane wcześniej jako wilk nie wydaje się mieć imienia.

W świecie, w którym nadążanie za Kardashianami jest dla niektórych tak naturalne, jak oddychanie, nadal będziesz żałować, że zapomnisz, że Kylie Jenner urodziła dla swojego drugiego dziecka na początku tego roku.

Ona i jej chłopak, Travis Scott, ujawnili, że ich syn urodził się 2 lutego 2022 roku – dzień po urodzinach ich czteroletniej córki Stormi.

Matt Winkelmayer/Getty Images dla MRC

Krótko po jego urodzeniu Kylie opublikowała na Instagramie, że Nazywał się Wilk – Ale w następnym miesiącu ujawniła, że ​​oboje mają chorobę zmiana serca.

„FYI, nasz syn nie ma już na imię Wilk” – napisała w swojej historii na Instagramie. „Tak naprawdę nie czuliśmy, że to on. Po prostu chciałem się zaangażować, ponieważ wciąż widuję Wolfe’a”.

Wyjaśnienie przyszło wkrótce po tym, jak Kylie udostępniła 10-minutowy film dokumentalny Opóźniła ciążę i narodziny syna, w tym serdeczne wiadomości od jej matki, Kris Jenner i jej sióstr.

Ale od tego czasu na froncie dziecka było nietypowo cicho, z wyjątkiem okazjonalnych przebłysków u jego stóp na blogach Kylie i postach w mediach społecznościowych.

Kylie wydawała się nawet uczestniczyć w ślubie siostry Kourtney Kardashian we Włoszech tylko ze Stormi, ponieważ jej noworodka nigdzie nie było widać w żadnym z wpisów w mediach społecznościowych rodziny.

Gwiazda nie poruszyła kwestii nieobecności dziecka, zamiast tego udostępniła wybrane zdjęcia jej i jej córki w Europie wraz z podpisem: „Tylko ja, burza i orzechy kokosowe”. [Stormi’s doll] Wspólnie podróżujemy po świecie ✨ ♥️ ”

Ostatnio Kylie, Stormy i Travis widziano w Houston w Teksasie, ale nic nie wskazywało na to, że ich najmłodsze dziecko było z nimi.

I chociaż Kylie nie marnowała czasu na udostępnianie zdjęć twarzy Stormi po jej urodzeniu, fani nie zauważyli jej syna, a jego imię nie zostało ujawnione.

Decyzja wydaje się szczególnie dziwna, ponieważ obecność Kylie w Internecie gwałtownie wzrosła od jej narodzin, z oznakami, że się z nią spotyka Korzenie „Król Kylie”.

Odnosi się to do 24-letnich nastoletnich lat miliardera, kiedy udostępniała swoim obserwatorom niesamowicie szczere, zabawne i beztroskie filmy, coś, co jest jej właścicielem. zacząłem robić dużo w ostatnich miesiącach.

Zrozumiałe jest, że ludzie zauważyli skrajną nieobecność jej syna w oczach opinii publicznej, z jednym tweetem: „Czy syn Kylie Jenner istniał, czy to tylko sen?”


Twitter: @emmversacee

Inny napisał: „Kylie Jenner ukrywanie nazwiska syna przez miesiące jest dla mnie dziwne”.


Twitter: @nadiasheaessa

Tak więc jej 351 milionów obserwujących na Instagramie było zachwyconych w niedzielę, kiedy udostępniła zdjęcie Travisa z ich dziećmi w Dzień Ojca.

Craig Barrett/Getty Images dla nowej szkoły

„Szczęśliwego Dnia Ojca, tato, kochamy cię” – napisała wpis.

Christopher Polk/NBCU Image Bank za pośrednictwem Getty Images

Ale wybór zdjęć w rzeczywistości spowodował, że zadano więcej pytań niż odpowiedzi, a wielu z nich było zdezorientowanych rozmyciem i szczerością zdjęcia.

W tej chwili dziecko leży na Travisie, który trzyma miskę ramenu przy głowie syna.

Jason Kempin / Getty Images

Emotikona z brązowym sercem zakrywa twarz czteromiesięcznego dziecka, podczas gdy Stormi z zamkniętymi oczami odpoczywa nogi i twarz Travisa.

„Co u diabła we mgle?” 1 osoba skomentowała reddit forum. Inny napisał: „To jest jak najgorsze zdjęcie, jakie mogłeś zrobić, lol. Na przykład, dlaczego jest taki rozmazany? Uważam też, że to dziwne, że kładzie mu serce na twarzy, ale ujawnia Stormy”.

Inny zgodził się: „Dlaczego Stormi może publikować, a nie jej syn? Nie zrozumiałem”. Czwarty skomentował: „Spośród wszystkich zdjęć… to?” Ten sam użytkownik dodał później: „To niewyraźne na początek i na pewno było wiele innych opcji? Nie krzyczy mi uroczo, ale myślę, że miło jest widzieć Travisa „pracującego” ze swoimi dziećmi”.

Kylie również opublikowała swój profil Zdjęcie Travis i Baby’s Feet, jako duet ojciec i syn noszą takie same trampki Nike.

Tommaso Boddi / Getty Images dla Netflix

Tymczasem siostra Kylie, Khloe Kardashian, przyznała w zeszłym miesiącu, że nie wie, kiedy zostanie ogłoszone imię jej nowego siostrzeńca. powiedziała dalej Nie chudy, ale nie gruby Podcast: “Nie wiem. Ale nie wiedziałem, że nawet opublikuje to, co publikuje”.

Khloe ujawniła również, że wymyśliła imię Wilk, dodając: „Nawiasem mówiąc, uwielbiam imię Wilk. Wilk był fajny. Ale nie obraziłem się, że już nie lubi Wilka”.

Fani wcześniej zakładali, że Kylie zmieniła imię z Wolf ze względu na swoją byłą najlepszą przyjaciółkę Tammy Hembro, która ma sześcioletniego syna o imieniu Wolf i Zrobiłem serię podejrzanych komentarzy Po tym, jak Kylie ogłosiła imię.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak Kylie opublikowała posta na Instagramie 11 lutego, Tammy przesłała jej zdjęcie z synem i dodała podpis: „Mój wilk 🤎”

Kontynuowała pisanie „Matki Wolfi”, dzieląc się innym postem, a jeśli pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jak się czuje w związku z imieniem dziecka Kylie, osoba mająca wpływ wyjaśnił, kto był w ciąży w tym czasie, odpowiadając na komentarz od fana.

Obserwator napisał w swoim poście TikTok: „Wiem, że nazywasz swoje dziecko BENTLEY”, na co Tammy odpowiedziała: „Właściwie podobała mi się nazwa Stormi atm”.

Kylie nie skomentowała spekulacji, nie przedstawiła żadnego wyjaśnienia, a serce Travisa się zmieniło.

Tony Ann Parson/WireImage

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.