Przedstawienie musi trwać dalej Landon Parker.

Godziny po ojcu Travis Parker byłem Hospitalizacja z powodu nieznanego nagłego wypadku medycznego 28 czerwca dołączył 18-latek Karabin maszynowy Kelly Na scenie w Madison Square Garden w Nowym Jorku, by zagrać ich kolaborację „Die in California”.

Landon udostępnił kilka filmów z występu na Instagramie Stories. Jeden z widzów napisał: „O mój Boże @landonasherbarker”, gdy weszli w tłum, który się skończył, podczas gdy inna osoba, która kręciła program, napisała: „machinegunkelly właśnie przyniósł @landonasherbarker!!!”

Nastoletni raper nie wspomniał o hospitalizacji Travisa, w przeciwieństwie do jego młodszej siostry, Alabama Parkerktóra zainteresowała się swoją historią na Instagramie i zapytała fanów:Proszę o przesłanie linkówNie ujawniła żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących stanu zdrowia ojca.

Prośba 16-latka pojawiła się chwilę po tym, jak pojawiły się wieści, że migotanie 182 Perkusista został przewieziony karetką do Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles wraz z żoną, Kourtney Kardashianobok niego.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.