Tymczasem podczas jednej przerwy w programie ekran po prostu obracał się między nazwami miast i numerami. Stało się jasne, że nazwy niektórych miast zostały wymienione według masowych strzelanin i liczby zabitych w każdym z nich: Columbine, 13; Las Vegas, 60; Sandy Hook, 26 lat. Nie zdziwiłbym się, gdyby planowali zaktualizować wideo o strzelaninę w Ovaldi.

Ale to był chyba najmocniejszy moment serialu Spektakl „Marca”. The wideo z piosenkąPoczątkowo uwolniony podczas fali protestów po zabójstwie George’a Floyda w 2020 roku, przewija nazwiska czarnoskórych zabitych przez policję. Podczas występu na scenie Mainz zagrała solo na perkusji, podczas gdy nazwy migały za nią. Na ekranie przewijały się banery z napisami „Pozbądź się swojego rasistowskiego przyjaciela” i „Ręce precz od Roe”. Gdy Mainz zakończył solo, pokazano kobietę trzymającą transparent z napisem „Moje ciało, mój wybór”. Tłum wyszedł z uznaniem. Potem pojawiły się dwa znaki protestu, jeden głosił: „Trzymaj swoje prawa z dala od naszych ciał”, a drugi: „Przestań zwlekać, rozszerz sąd i zalegalizuj Roe przeciwko Wade”.

Jestem wdzięczny za głos Mainesa, z jego subtelnym i hojnym gniewem. Jestem też wdzięczny, że mogła poświęcić chwilę na wyciszenie głosu, ponieważ nie musi już być jedyną, która mówi to, co należy powiedzieć. Jej uczniów jest wielu, czy to Rodrigo i Bridgers, czy Swift i Morris.

Po tym, jak powiedziała „Cholera Sąd Najwyższy”, Maines wystartował w „Długiej drodze do domu”. Tego wieczoru piosenka była najbardziej stresująca dla jej głosu, popychając ją na skraj jej wciąż powracającego wokalu. Ale sięgnęła po notatki ze swoją charakterystyczną zaciekłością, zdając sobie sprawę, że jeśli tym razem tam nie dotrze, publiczność była gotowa do podjęcia pracy i jej wykonania. ●Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.