Laurie HarveyPokaż galerięŹródło obrazu: The Daily Stardust / BACKGRID

nowo singiel Laurie Harvey Wydawała się później taka pewna siebie Ostatni podział od aktora Michael B. Na niektórych szczerych zdjęciach zrobionych dwa tygodnie po jej nagłym zerwaniu widać oszałamiającą modelkę z bezczelnym uśmiechem na twarzy, ubraną w ultrakrótki biały T-shirt i workowate spodnie w kamuflaż. Uzupełniła wygląd kilkoma kwadratowymi czarnymi odcieniami, srebrnymi kolczykami, zestawem bransoletek i małą torebką z nadrukiem przewieszoną przez ramię.

Laurie Harvey
Laurie Harvey (The Daily Stardust / Backgrade)
)

Jednak to nie jedyny raz, kiedy Laurie była widziana podczas publicznego kołysania ostry strój Ponieważ żyłem jednym życiem. 24 czerwca 2022 roku została sfotografowana w dopasowanej niebiesko-białej koszulce bez ramiączek i dopasowanych spodniach na imprezie modelki. Bella Hadid. Tam też ubrała proste białe szpilki i jedwabiste włosy rozpuszczone w luźne loki.

Laurie, która również jest prezenterką telewizyjną Steve HarveyAdoptowana córka, spotkała się z Czarna pantera Aktor przez prawie 18 miesięcy, przed ich rozstaniem w czerwcu 2022 roku. Nagłe rozstanie między Laurie i Michaelem wydawało się zaskoczeniem dla wielu bliskich im osób. “Przyjaciele Lori i Michaela byli oszołomieni, kiedy dowiedzieli się, że się zerwali. Czuli się jak idealna para i nie mogli uwierzyć, że zdecydowali się pójść własną drogą. ” wyłączne źródło Powiedzieć Hollywood na żywo. „To naprawdę smutne, ponieważ wszyscy myśleli, że są razem tak wspaniali i wydawali się tak zakochani”.

Jeśli chodzi o sposób, w jaki para poradziła sobie z rozstaniem, mówi się, że mają ciężki okres, według źródła zaznajomionego z tą sprawą. Ludzie.„Michael i Laurie są całkowicie smutni”, powiedział źródło. Jednak Lori wydaje się rozpraszać ją w najlepszy możliwy sposób, biorąc częste wyjścia przy niektórych bardzo eleganckich okazjach. “Nadal się kochają. Świetnie się razem bawili i wydobyli z siebie to, co najlepsze” – dodał wtajemniczony. Od tego czasu Michael wymazał wszelkie ślady Lowry’ego ze swojego urzędnika Strona na Instagramie.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.