Wybraliśmy te produkty niezależnie, ponieważ je kochamy i mamy nadzieję, że Ty też w tych cenach. Kupuj z E! Ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Ceny są aktualne na dzień publikacji. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!.

Cały miesiąc imprezujemy duma by cię przywieźć Nowe kolekcje Pride Od marek, które kochasz, tęczowa moda Sprawi, że będziesz wyjątkowy, uroczy i kolorowy biżuterię Będziesz chciał go nosić przez cały rok. Mamy nawet reportaż o nowościach Marki, które wspierają działania LGBTQIA+ przez cały rok Takich jak Savage X Fenty, TomboyX i MAC Cosmetics. Dziś mamy inny sposób wspierania społeczności LGBTQ+ w tym miesiącu i co miesiąc: Zakupy dla małych firm.

Zakupy dla małych firm to świetna okazja, by zwrócić się bezpośrednio do społeczności i jedno z najlepszych miejsc, w których można znaleźć małe firmy do zakupów online Etsy. Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowych blatów i akcesoriów, czy uroczych i funkcjonalnych dekoracji wnętrz, Etsy ma to wszystko. Zrobili nawet listę Sklepy LGBTQIA + Możesz go wspierać przez cały miesiąc i dłużej.

Zebraliśmy na Etsy niektóre firmy należące do osób LGBTQ+, które powinny znaleźć się na Twoim radarze. Sprawdź te poniżej.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.