Michelle PfeifferPokaż galerięŹródło zdjęcia: Anthony Harvey / Shutterstock

Michelle Pfeiffer Zrobiła rzadki – i całkowicie oszałamiający – występ na czerwonym dywanie w poniedziałek 20 czerwca na premierę Paramount + UK! The smar 2 Piękna, 64 lata, ubrana w elegancką czarną sukienkę midi z bufiastymi rękawami i drapowaną talią. Kołysała pasujące czarne szpilki wraz z prostymi złotymi kolczykami i nosiła długie, falowane blond włosy.

Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer na inauguracji Paramount + UK 20 czerwca 2022 r. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Różnorodna kariera Michelle okazała się zarówno piękną, jak i wyjątkowo wszechstronną aktorką. Zagrała w kultowych rolach w smar 2A człowiek z bliznąA żonaty z tłumemA wiedźmy z Eastwick, A Niebezpieczne związki. Dojrzałam też jako aktorkasUmocnił jej główną atrakcyjność kasową głównymi rolami w lakier do włosów A Gwiezdny pył. Ostatnio zagrała eklektyczną rolę w surrealistycznej komedii z 2020 roku Francuskie wyjście. Wzięła również udział w serialu Showtime, z udziałem Betty Ford w pierwsza dama.

Michelle Pfeiffer, Viola Davis i Gillian Anderson
Michelle Pfeiffer, Gillian Anderson i Viola Davis. (Anthony Harvey/Shutterstock)

W wywiadzie z 2021 r. przeprowadził matka dwojga dzieci Wiele ze swojego sukcesu przypisywała temu, że zainteresowała się rolami, które przyjęła. „Myślę, że zawsze byłam selektywna”, powiedziała, „nawet jeśli nie mam wyboru”. Dążyć. „Nie jestem pewien, co spowodowało tę arogancję, ale myślę, że zdecydowanie nastąpiła zmiana w czasie, kiedy mogę być eklektyczny”.

Powiedziała też, że „zawsze szuka” czegoś, zwłaszcza gdy wybiera nową rolę. Opowiedziała outletowi o swojej roli w nim: „Zawsze szukam czegoś, co mnie tylko ekscytuje, i zrobiłam ten materiał” Francuskie wyjście. “To było bardzo niezwykłe. Nigdy czegoś takiego nie czytałem.”

Jej niesamowita i promienna uroda też nie mogła zaszkodzić. The Powrót Batmana Aktorka dzieliła swoją operację przez poprawa kształtu Przed powrotem do roli Janet Van Dyne Ant-Man i Osa: Quantumaniaktórego premiera zaplanowana jest na luty 2023 r. „Janet Van Dyne wkracza do świata kwantowego tego lata” – skomentowała Michelle 30 maja 2021 r. Udostępnij na InstagramieZawiera krótki klip wideo. – Będę gotowa – powiedziała, wchodząc na bieżnię.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.