Korektor korzeni
Źródło obrazu: zygrysy / Adobe

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Niestety czas wygładzić swoje korzenie, ale wygląda na to, że byłaś w salonie zaledwie kilka dni temu. Zdecydowanie nadal dochodzisz do siebie po wysokiej cenie, którą zapłaciłeś. pomysł Dotknij swoich korzeni w domu Dość stresu, od wyboru odpowiedniego koloru po późniejsze sprzątanie.

Spray do retuszu z edycją stylu — Kup na Amazon

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, mamy idealne rozwiązanie na Twoje problemy z kolorem włosów. The STYLE EDIT Korektor korzeni To jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby Twoje włosy wyglądały świeżo nawet pomiędzy sesjami koloryzacji. Dzięki temu produktowi nigdy nie będziesz musiał martwić się o brzydkie korzenie lub niechciane ceny salonowe.

STYLE EDIT Średnia brązowa mgiełka do usuwania odrostów

The STYLE EDIT Korektor korzeni To nietrwały lakier do włosów, który utrzymuje się przez kilka dni, wystarczy go spłukać szamponem. Jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy wstrząsnąć i spryskać około 6 cali od nasady i upewnić się, że pokrywasz całą szarość. Następnie pozostaw do wyschnięcia i ułóż jak zwykle. To jest to! To jest łatwe. Ten korektor jest idealny dla mężczyzn i kobiet i nadaje się do wszystkich rodzajów i kolorów włosów. Mając do wyboru osiem różnych kolorów, z pewnością znajdziesz idealne dopasowanie do swojego wyjątkowego koloru włosów.

jeden z Pięciogwiazdkowy recenzenci Wspomnieli nawet, że zapytał ich kierownik salonu fryzjerskiego czego używają:

„Używałem go przez 5 lat, aby wydłużyć czas między wizytami w salonie w celu koloryzacji. Jedna może być w mojej łazience, a druga w mojej torbie przez cały czas. Kierownik salonu, w którym obcinam włosy, zapytał o nazwę produktu! Nie szampon wymagany przed farbowaniem w salonie.”

Ten magiczny produkt do włosów zmienia zasady gry i nigdy nie uwierzysz, jak cudownie będą wyglądać Twoje włosy pomiędzy farbowaniem. A więc bierz EDYCJA STYLU Spray do usuwania odrostów Dziś za mniej niż 25 USD na Amazon i zadzwoń do swojego salonu, aby odłożyć cenną wizytę w celu naprawy korzeni.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.