Nick JonasPokaż galerięŹródło zdjęcia: Matt Barron/Shutterstock

Nick Jonas29 lat, i jego czteromiesięczna córka Wielo Na swój pierwszy mecz nosił identyczne trampki dzień Ojca. Obie pary białych butów miały na plecach wymowne słowa. Baby Malti miał literę „M” na każdej stopie, podczas gdy Nick powiedział „MM” na jednym bucie i „DAD” na drugim. Duet ojca i córki zakołysał stylowymi butami w zbliżeniu zrobionym przez fotografa od tyłu Divya Akhoury. Nick opublikował przystawkę na Instagramie i ujawnił swoją żonę Priyanka Chopra39-latek kupił but.

Nick zaczął podpis: „Pierwszy Dzień Ojca z moją córeczką”. “Dziękuję @priyankachopra za niesamowite buty dla taty i córki i za uczynienie mnie tatą, tak bardzo cię kocham. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów i opiekunów.” Twarz Baby Multi nie była widoczna na zdjęciu, ale jej uroczy wygląd był widoczny. Nick i Priyanka nosili jej uroczą ciemnoczerwoną sukienkę podczas uroczystości.

Priyanka podzieliła się również słodkim zdjęciem Nicka i Malty i napisała szczera wiadomość Dla mnie nowy tata. Szczęśliwego Pierwszego Dnia Ojca kochanie. Powiedziała: „Oglądanie Cię z naszą małą córeczką jest moją największą radością.. Cóż za wspaniały dzień na powrót do domu… ​​Kocham Cię.. Oto więcej.”

Nick Jonas i Priyanka Chopra
Nick Jonas i Priyanka Chopra (fot. Matt Baron/Shutterstock)

Przed pierwszym Dniem Ojca Nicka, Hollywood na żywo Nauczyłem się wyłącznie Ze źródła Że ten wyjątkowy dzień będzie dla Nicka „dodatkowo znaczący”. “to jest świetny nauczyciel Dla każdego nowego taty, ale po tak długim czekaniu, aż przyniesie moje pieniądze do domu i całym stresie i niepewności, naprawdę pomaga to, że jego córeczka może wrócić do domu w ten wyjątkowy dzień.

The Bracia Jonas piosenkarz i Quantico Aktorka powitała córkę Malte Marie przez alternatywę 15 stycznia urodziła się przedwcześnie, a następnie spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii, zanim w końcu doczekali Przynieś to do domu. Nick i Priyanka cenią teraz każdą minutę jako świeżo upieczeni rodzice swojej słodkiej córeczki.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.