Noe CyrusPokaż galerięŹródło obrazu: GP / MEGA

Noe Cyrus Spróbowała pokonać upał Los Angeles 27 czerwca, wychodząc na ulice w brązowej trójkącie bikini i parze workowatych czarnych dresów. 22-latka połączyła zrelaksowany wygląd z czarnymi slajdami i nosiła szaro-niebieską bluzę z kapturem na prawym ramieniu. Piosenkarz „lipcowy” zapewnił mu spokój, nawadniając go wodą mineralną i Hailey Bieber Sok truskawkowy z kalifornijskiego sklepu ze zdrową żywnością, Erewhon. Została sfotografowana, jak idzie ramię w ramię ze swoim chłopakiem, który miał na sobie T-shirt Pink Floyd, obcisłe czarne dżinsy i czarne buty.

Noe Cyrus
Noah Cyrus niósł butelkę wody i soku podczas spaceru po Los Angeles ze swoim kochankiem (Zdjęcie: GP / MEGA)

najmłodsze dziecko Billy Ray Cyrus A Tish Cyrus Została zauważona tego samego dnia, w którym ogłosiła dobre i złe wieści o swoim nadchodzącym debiutanckim albumie, Najtrudniejsza część. Najpierw ogłosiła listę 10 utworów na albumie. „Jestem tak dumny z każdej piosenki i zaszczycony, że mogę dzielić duet z jedyną piosenką Benjamin Gibbard Na tej płycie… Byłem wielkim fanem, odkąd byłem dzieckiem”, więc wpadłem. Następnie ogłosiła „mały mały problem”: data wydania jej albumu została przesunięta z powodu „opóźnień w produkcji”. ogłaszając nowy termin na 16 września zakończyła “Kocham was wszystkich i dziękuję za wspieranie mnie i przebywanie ze mną przez te wszystkie lata – to dopiero początek!!! Pierwszy album jest prawie twój i nie mogę się doczekać, kiedy go dostanę.”

Noe Cyrus
Noah Cyrus wyglądała na pozbawioną makijażu podczas swojej wycieczki (Zdjęcie: GP / MEGA)

Noah przez cały rok promowała swój album, a nawet wyczyściła swój kanał na Instagramie, aby skupić się na udostępnianiu prawie 100 procent treści związanych z jej projektem. 13 maja mieszkanka Tennessee wydała super osobistą piosenkę o swoim uzależnieniu od tabletek na receptę „Mr. Peruset”. Wraz z krótkim fragmentem, w którym wykonuje piosenkę, NapisałPercocet jest już dostępny – otwarcie się na ten temat jest naprawdę trudne, ale myślę, że w końcu nadszedł czas: w 2018 roku dowiedziałem się o używaniu pigułek na receptę (takich jak xanax i percocet) jako sposobu na towarzysko, świętowanie i dogadywanie się z ludźmi Otaczałem się z czasem, stało się to filarem mojego niepokoju i depresji, a ja całkowicie uzależniłem się od przyjmowanych pigułek i straciłem wszelką nadzieję na życie”. Potem powiedziała kiedy Koronawirus pandemia Ranna stała się bardziej „spożywająca narkotyki”, na co dodatkowo wpłynął jej „wówczas partner”, który również miał problemy z nadużywaniem substancji.

„Cieszę się, że mogę powiedzieć, że zrobiłem duży postęp i włożyłem dużo pracy, aby być tutaj, tworząc muzykę i żyć szczęśliwie po raz pierwszy od tego, co wydaje się wiecznością” – kontynuował Noah. “Minął już ponad rok, odkąd zrezygnowałem z recept pod koniec grudnia 2020 r. Patrząc teraz wstecz, widzę, jak niespokojne moje zachowanie, szczególnie w okresie kwarantanny. Prezentowałem się publicznie w sposób całkowicie przefiltrowany mgła nadużywania narkotyków. Myślę, że mówienie wszystkim, że jest to sposób na zapewnienie kontekstu dla tego, co się dzieje i podziękowanie za bycie ze mną. Mam nadzieję, że muzyka z tego albumu i moja szczerość zapewnią trochę pocieszenia ludziom przechodzącym przez podobne rzeczy.”

W styczniu 2020 r. Noah wywołał plotki o randkach z Karabin maszynowy Kelly po tym, jak byli Widziano go, jak zmierzał na imprezę po Grammy razem. Następnie w kwietniu widziano ją spacerującą po Los Angeles z były chłopak Lil Zan W swoim Mercedesie G-Wagon. Noe i Tana Mongo Uważano, że będzie to przedmiot w 2020 roku, a nawet Ubrani w kultowe ciuchy z lat 2000 Początkowo go nosił Kim Kardashian A Paryż Hilton.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.