E!: Chciałbym wiedzieć o logistyce zamówienia pakowania domek letniskowy. Niektórzy ludzie przychodzą z pudłami w pierwszym tygodniu, jakby przeprowadzali się do nieruchomości przez całe lato. Są też inni członkowie, którzy przynoszą małe torby tam iz powrotem podczas każdego odcinka. Jaka jest twoja strategia?
PD: Wszystkie pakiety są też inaczej rzutowane. Niektórzy ludzie pakują swoje torby przez całe lato i przynoszą dużo w pierwszy weekend. Po prostu nie mogę tego zrobić z obawy. A jeśli jestem w mieście i potrzebuję pary butów w Hamptons? Będę wariować. Jestem dobrym agentem do pakowania.

Mam tam drugi zestaw przyborów do włosów, maszynkę do golenia i dodatkową suszarkę do włosów. Pomijam też niektóre artykuły do ​​pielęgnacji skóry, ale te ważne noszę tam i z powrotem.

E!: Czy w podróży zazwyczaj sprawdzasz swoją torbę, czy wolisz podróżować z torebką?
PD: Jeśli minęły więcej niż trzy dni, nie ma możliwości, aby bagaż nie został sprawdzony.

E!: Co zabierasz ze sobą w samolocie?
PD: Kiedy sprawdzam torbę, torebki nie mam, ale przyniosę własną IPADKopalnia pomadka, mój portfel. Nienawidzę chodzić po lotnisku z mnóstwem rzeczy, ponieważ jest to ryzyko, jeśli zgubisz bagaż, ale jest to ryzyko, które jestem gotów podjąć.

E!: Jako wytrawny podróżnik, czy masz jakieś konkretne hacki, o których powinniśmy pamiętać podczas pobytu w hotelach?
PD: Kiedy melduję się w hotelu, pytam o dwie rzeczy: czy w pokoju jest parowiec i czy jest dodatkowy wieszak na ubrania. Kiedy gdzieś dotrę, wszystko natychmiast się wyłącza. Większość hoteli to ma. Wiele osób nie myśli o tym pytaniu. Jeśli chcesz być przygotowany, zadzwonię z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że mają to, czego szukasz, to mniej niż zapakowane.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.