Książę HarryPokaż galerięKsiążę Harry Szykuje się na Dzień Ojca wypełniony kilkoma jego ulubionymi rzeczami: rodziną i polo. Drużyna Harry’ego Polo [Los Padres] walczący o puchar [The Pacific Coast Circuit Intra-Circuit Cup] A finały odbędą się w Dzień Ojca, więc trzyma kciuki, żeby zagrać w niedzielny mecz, co zadziała znakomicie, ponieważ polo znajduje się na jego liście ulubionych”, źródło bliskie 37-letniemu Harry’emu, jego żonie i Meghan Markle40, powiedział Hollywood na żywo wyłącznie.

Źródło dodało, że poza możliwością grania w polo, Harry na pewno będzie się dobrze bawił w domu z Meghan i ich dwoje dzieciA Archie Harrison Mountbatten-Windsori 3 i Lilibet Diana Mountbatten-Windsor1. “Harry nie jest jedną z tych wielkich, efektownych uroczystości. Z reguły Meghan i Harry naprawdę lubią utrzymywać swoje uroczystości na niskim poziomie i skromne, i oboje mają coś sentymentalnego do wyrzucania garści pieniędzy każdego dnia, co jest dokładnie tym, czym są” – zauważyli.

Książę Harry
Oczekuje się, że książę Harry będzie miał specjalną zabawę na Dzień Ojca, według źródła HollywoodLife (Zdjęcie: Marcin Nowak/Shutterstock)

Jeśli Harry i Meghan nadal będą podążać za swoimi tradycjami, z pewnością będą to emocjonalne wakacje. Najwyraźniej w każdy Dzień Ojca Meghan Harry pisze „specjalny wiersz o nim i dzieciach”. Hollywood na żywood środka. Źródło wyjaśniło: „Wykonuje piękną kaligrafię, więc jest to prawdziwe dzieło sztuki i coś, co bardzo ją lubi. Będą też inne ręcznie robione prezenty, teraz, gdy Archie jest wystarczająco dorosły, by się nimi dzielić”. „Uwielbia sztukę i rękodzieło, a Megan wspiera jego kreatywną stronę, a Lily też uwielbia malować palcami”.

Przytulny Dzień Ojca z pewnością będzie idealny dla młodej rodziny, która niedawno zrobiła Wrócił z Wielkiej Brytanii po uroczystości Królowa Elżbieta II Platynowy Jubileusz Na początku czerwca. Jubileusz uczcił 70-lecie królowej na tronie Anglii i służył jako Harry i Meghan po raz pierwszy razem w domu Harry’ego I z dziećmi odkąd wyjechali z Anglii w Przysługa Kalifornii w 2020 roku. świętować Pierwsze urodziny Lily Podczas jubileuszu z małym zgromadzeniem, w którym nie uczestniczyli ciocia i wujek Lily, Kate Middleton A książę William.

Lilibet Diana
Lillipet Diana uśmiecha się na terenie Frogmore Cottage, świętując swoje pierwsze urodziny (fot. Marcin Nowak / Shutterstock)

Po podróży źródło bliskie rodzinie królewskiej patrzeć na Hollywood na żywo Ekskluzywny Harry i Meghan są zachwyceni wizytą. „Ich lot był jak burza i pełen gości od momentu wylądowania, ale wszystko poszło pięknie” – zauważył wtajemniczony. „Całym ich celem było okazanie miłości i szacunku dla królowej, a przedstawienie jej po raz pierwszy z Lily było znaczącym wydarzeniem. łucznictwo A jej magia jest tak całkowicie nocna, że ​​widok jej z nimi sprawił, że cała podróż była tego warta.

Harry wrócił do domu z Wielkiej Brytanii na czas, by zagrać na Intra-Circuit Pacific Cup z Los Padres. Nawet po tym nigdy nie opuścił meczu Zdejmij upadek z konia Podczas swojego meczu 10 czerwca, więc byłoby zaskakujące, gdyby opuścił finały Dnia Ojca. Być może Lily i Archie pojawią się na uboczu, aby wesprzeć swojego ojca. To z pewnością byłaby wyjątkowa uczta!Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.