Jesse James Sandra BullockPokaż galerięŹródło: Matt Baron / BEI / Shutterstock

Jesse Jamesbyły mąż aktorki Sandra BullockTo żonaty mężczyzna! 53-letni założyciel West Coast Choppers po raz piąty związał się z byłą gwiazdą filmów dla dorosłych Bonnie rutyna29 (prawdziwe nazwisko Alina Hicks), 25 czerwca na kameralnym weselu na podwórku. W poście na Instagramie, który opublikował kilka migawek z dnia swojego ślubu, Jesse napisał: „1 List do Koryntian 16:14 »Niech wszystko, co robisz w miłości«”. jego żona idąca do ołtarza W świecącej sukni ślubnej obok uroczego buldoga francuskiego, uśmiechnęła się, podchodząc do swojego przyszłego męża i trzymając bukiet różowych i białych kwiatów.

Drugi slajd w karuzeli pokazał, że Jesse i Bonnie uśmiechają się szeroko do 6-letniej córki Bonnie, która również miała na sobie białą, pokrytą koronką sukienkę. Ze swojej strony Jesse wyglądał elegancko w szarych spodniach i dopasowanej marynarce z białą zapinaną koszulą i żółtym krawatem noszonym pod marynarką. Jest wyposażony w jasnobrązową fedorę. Po rodzinnym zdjęciu pojawiło się zdjęcie szczęśliwej pary w trakcie zawierania małżeństwa oraz wideo gościa weselnego życzącego nowożeńcom wspaniałego małżeństwa. „Mam nadzieję, że są tylko najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, ponieważ są wspaniałymi ludźmi” – powiedział promieniejący mężczyzna w swoim przemówieniu.

Bonnie podzieliła się także kilkoma migawkami ze swojego wyjątkowego dnia. „6.25.22 Nie mogę się doczekać, kiedy spędzę z tobą resztę życia” – powiedziała zawieszony Pierwszy post z trzech. W swoim drugim poście o swoim ślubie (pokazanym powyżej) podzieliła się zakulisowymi szczegółami weekendowych wesel, w tym dekoracją stołu, gośćmi z grillowanym jedzeniem na talerzach, zdjęciem swojej uroczej córki z ciastem na twarzy , i zdjęcie tortu weselnego, zawiera te same różowe kwiaty, które są zawarte w bukiecie, złoty padający śnieg i nóż marki Jesse’s sztućce. “Wczoraj był najbardziej magiczny z dni i jestem bardzo wdzięczny, że ci bliscy dołączyli do nas w Walentynki. Wszystkie planety wyrównane, w przenośni i dosłownie. Znalazłem swoją bratnią duszę, nie pozwolę mu odejść “

Jesse i Bonnie mieli bardzo spokojne przyjęcie i postanowili przebrać się w formalne stroje ślubne, gdy tylko rozpoczęły się uroczystości. Bonnie zamienia się w jedwabną sukienkę z kołnierzem, a Jesse w czarną koszulkę. Córka Bonnie również się zmieniła, wybierając sukienkę w różowo-białe paski.

Jak wspomniano powyżej, Jesse był żonaty jeszcze cztery razy. najpierw wyjść za mąż Carla James W 1991 roku przebywał z nią przez 11 lat. Potem ożenił się z gwiazdą porno Janine Lindemulder W latach 2002-2004. Przede wszystkim Żonaty z Sandrą przez pięć lat w latach 2005-2010. Hmm Rozwiódł się z nią po tym, jak ją zdradził i wtedy Iść do Alexis Degoria w 2013 roku. rozwiedli się w 2020 roku. Ma troje dzieci z poprzednich związków, w tym adoptowanego syna od Sandry.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.