Alexandra DaddarioPokaż galerięŹródło zdjęcia: Storm Santos

Alexandra Daddario A Andrzej Form żonaty! gołąbki, od zaręczyć się W sierpniu 2021 podzielili się swoimi ekskluzywnymi zdjęciami ślubnymi z Magazyn Vogue. Alexandra wyglądała absolutnie cudownie na „wyluzowanych” ślubach, ubrana w suknię Danielle Frankel. Suknia była ozdobiona kwiatami, podobnie jak jej długi i zachwycający welon. Tymczasem Andrew założył na przyjęcie biały garnitur w paski.

Alexandra Daddario
Alexandra Daddario i Andrew Vorm są małżeństwem i udostępnili swoje zdjęcia ślubne Vogue. (Burza Santos)

Oboje wyglądają na błogo szczęśliwych na swoich ślubnych zdjęciach. Włosy Aleksandry zostały ściągnięte do tyłu w misterny wygląd, z diamentowymi bransoletkami i czerwoną szminką, które dodawały jej szyku w dniu ślubu. Umieszczali zdjęcia w różnych miejscach, zanim udali się do miejsca, które wyglądało, jakby miało niską rustykalną atmosferę. „Byłam tak zdenerwowana, że ​​nawet nie zauważyłam wspaniałych kwiatów, dopóki nie zobaczyłam zdjęć” – przyznała Alexandra.

Alexandra Daddario
Alexandra wyglądała oszałamiająco w swojej plisowanej jedwabnej sukni ślubnej na ślubie w Nowym Orleanie. (Burza Santos)

w Magazyn Vogue Profil, Alexandra podzieliła się również więcej o swoim związku z Andrew, który rozpoczął się w roku 2020. Oboje faktycznie spotkali się na ulicach Nowego Jorku. Została w mieście, czekając na zatwierdzenie przez spółdzielnię, i czekała w Wielkim Jabłku na lot z przesiadką. Ponieważ był w środku COVID-19, zwykle ruchliwa ulica była całkowicie pusta, a oni odbyli rozmowę, podczas której zaprosił ją na kolację.

Alexandra Daddario
Alexandra wyglądała oszałamiająco, przygotowując się w lustrze do swojego ślubu. (Burza Santos)

The biały lotos Gwiazda ujawniła, że ​​ona i Andrew po raz pierwszy zgodzili się poślubić w kwietniu 2021 roku, chociaż nie oświadczył się aż do sierpnia. Wybrali Nowy Orlean na swój ślub po tym, jak Alexandra wspominała udział w „najfajniejszym” ślubie dwóch swoich przyjaciół. “To miasto pełne muzyki i życia!” wypłynął.

Althoguh Alexandra i Andrew są zaręczeni od sierpnia 2021 roku, a wiadomość o ich oczekiwanym małżeństwie pojawiła się dopiero w grudniu. Oboje byli w większości dyskretni przez cały swój związek, chociaż po raz pierwszy potwierdziła, że ​​spotykają się z postem na Instagramie w maju 2021 roku. Andrew był wcześniej żonaty Jordana Brewsterktóry ma dwoje dzieci. Rozstali się w 2020 roku.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.