Dlaczego niektórzy nazywają tel łabędź niebezpiecznym?

„Ludzie nie byli na to gotowi”, mówi Swann. Głęboki koniecOdnosząc się do krytyków, którzy nazywali ją w najlepszym razie „narcystyczną”, a w najgorszym „niebezpieczną”. Opisuje swoich hejterów jako „ropiejącą ranę” w jej życiu.

Niektórzy krytycy wskazują na centralny aspekt tej praktyki – pomaganie ludziom w dostępie do rzekomo stłumionych wspomnień – jako samodzielny podejrzany. Eksperci pozostają rozdarci, czy takie wspomnienia są prawdziwe, czy wyimaginowane, a jeśli czasami działają, jaki jest najbardziej powszechny wynik?

W którym Odpowiedź wideo na odcinek 3. Z Głęboki koniecJak powiedział Till, każda scena wskazująca, że ​​ich metody powodowały u ludzi fałszywe wspomnienia, była wynikiem manipulacyjnej edycji. „Jestem w pełni świadoma ryzyka wadliwej pamięci, jeśli chodzi o pamięć roboczą” – powiedziała. „To jednostka, której uczę, kiedy szkolę praktyków w procesie ukończenia”.

Till dodał, że sadzenie fałszywych wspomnień „jest nie tylko niemoralne, ale jest niezwykle niebezpieczne i sprzeciwia się wszystkiemu, za czym opowiadam”.

W podcastach i filmach dokumentalnych Till i jej koledzy przyznali również, że niektórzy z jej krytyków nazwali ją „katalizatorem samobójstw”, ponieważ więcej niż jeden z jej zwolenników popełnił samobójstwo.

Brama Maj 2012 sprowokował śmierć samobójstwa Leslie Ingsgaardktóra z mężem, JanA Była sponsorem pierwszego Teal Workshop w Salt Lake City pod koniec 2000 roku.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.