Paul Haggis Staje w obliczu nowych zarzutów napaści na tle seksualnym.

19 czerwca zdobywca Oscara Zderzyć się Filmowiec został aresztowany w południowowłoskim mieście Ostuni pod zarzutem napaści na tle seksualnym i poważnych obrażeń ciała, według wielu mediów, w tym różnorodny I włoska gazeta Corriere de la Serra.

„Według włoskiego prawa nie mogę dyskutować o dowodach” – dawno temu osobisty prawnik Haggisa Priya Choudary Powiedział w oświadczeniu do różnorodny. „Jestem jednak przekonany, że wszystkie zarzuty przeciwko panu Haggisowi zostaną odrzucone. Jest on całkowicie niewinny i gotowy do pełnej współpracy z władzami, aby prawda mogła szybko wyjść na jaw”.

Corriere della Sera Poinformowała, że ​​prokurator prowincji Brindisi złożył oświadczenie, że 69-letni Haggis zmusił „obcą” młodą kobietę do uprawiania seksu przez dwa dni w Ostuni, a następnie odprowadził ją na lotnisko i zostawił tam o świcie. Pracownicy lotniska i policji udzielili domniemanej ofierze pierwszej pomocy i zabrali ją do szpitala, gdzie zgodnie z oświadczeniem wdrożono włoski „różowy protokół” dotyczący ofiar gwałtu. Następnie przeciwko Haggis wniesiono formalne zarzuty.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.