Przeprowadziliśmy wywiad z Hannah Goodwin i Dylanem Barbourem, ponieważ uważamy, że pokochasz ich wybór w tych cenach. Dylan i Hannah otrzymują wynagrodzenie rzeczników w Deli’s Cocktails. mi! Ma relacje partnerskie, więc możemy otrzymać prowizję, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków. Przedmioty są sprzedawane przez detalistę, a nie przez E!. Ceny są aktualne na dzień publikacji.

lato Tutaj, co oznacza, że ​​świeci słońce, temperatura rośnie i wszyscy szukamy zabawy metody uspokajające. BA jego mama Ulubiony fan Hannah Goodwin A Dylan Barbour Polecamy Codziennie mrożone koktajle Świetny sposób na pokonanie upału w tym sezonie. Marka dała Hannah i Dylanowi zaszczyt pełnienia funkcji współdyrektorów generalnych w Chill w lecie 2022 roku, więc oczywiście musieliśmy zwrócić się do ekspertów na jakieś lato. zakupy Rada. W końcu ci dwaj dobrze prosperują na plaży, jak widzieliśmy Kawaler w niebie.

Dylan powiedział mi!, „Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, mogąc pokazać naszym obserwatorom, jak planujemy je wydać. Codziennie nowe mrożone koktajle obejmują torby z lodem w kształcie stożka i patriotyczne poptaile, które są tak zabawne, a oboje mamy swoje ulubione!” „Od jakiegoś czasu jesteśmy fanami Daily, a kiedy marka opowiedziała nam o swojej letniej kampanii, która zachęcała Amerykanów do pokazania, jak fajnie się czują, wiedzieliśmy, że chcemy się zaangażować” – dodała Hannah.

Para omówiła swoje codzienne partnerstwo i podzieliła się zaleceniami na lato PrzekąskiA ZabawkiA Produkty kosmetyczneA Podstawy hostingu z E! kupujących.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.