Jeśli potrzebujesz dodatkowych pomysłów przed zakupem, sprawdź to entuzjastyczne recenzje Od kupujących amazon.

Recenzje produktu Color Wow Dream Coat Super Spray

Klient Amazon powiedział: „Wygląda na to, że moje włosy nigdy w życiu nie widziały chemikaliów ani nie miały jednej rozdwojonej końcówki. Są tak miękkie i błyszczące, że nie mogę przestać ich dotykać. Jestem pod wrażeniem. Nie byłbym bez tego klejnotu już teraz!”

Jeden z kupujących zapytał: „Jaka woda święcona jest w tym produkcie? Myślałem, że to czysty szum, jak 98% wszystkich innych produktów do włosów. Myliłem się. Sprawia, że ​​moje włosy wyglądają jak jedwab”.

Inny wykrzyknął: „Chcę zobaczyć, czy mogę go kupić za galon! Ten produkt całkowicie zmienił moje włosy i działa tak, jak podano w 3 do 4 myciach. Chodzę na siłownię, pocę się w nocy (i tylko moje włosy są naturalnie kręcone i narażone na wilgoć), co powoduje, że moje włosy stale się puszą przez cały dzień. Odkąd go używam, całkowicie zatrzymał 99,9% wpływu wilgoci na moje włosy. Moje włosy są miękkie i jedwabiste i tak się w dotyku ma na sobie intensywną kurację pielęgnującą. Skrócił również czas przygotowywania włosów pod prysznicem. Nie wspominając o tym, że otrzymałem wiele komplementów! Nie potrzebujesz innych produktów poza odrobiną lakieru do włosów! Kup to Warto, warto warto!”

“Och. Moh. Jude. 5 minut. Nie mogę uwierzyć, że wysuszenie włosów z kręconych na proste zajęło mi tylko pięć minut! Nigdy nie miałem tak wspaniałych rezultatów w moim życiu w tak krótkim czasie! pamiętasz, że to dosłownie 5 minut? Jest lekki, miękki i lśniący. Jestem podekscytowany wiedząc, że wytrzyma wielokrotne pranie i wysoką wilgotność. tryska kupujący.

Jeden z fanów sprayu napisał: „Jestem zakochany i nie obchodzi mnie, kto wie! Ten produkt jest niesamowity. Mam gęste, szorstkie włosy, a moje włosy wyglądają tak samo świetnie w DAY6, jak w pierwszym dniu. mieszkają na południu i spotykają się z dużą wilgotnością, czapkami z daszkiem i basenami”.

„Nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrych rzeczy o tym produkcie. Moje włosy bardzo się puszą, gdy jest wilgotno, a mieszkając w południowej Florydzie to ciągły problem. Przez lata kupowałam wiele produktów i nic nie działało do czasu WOW Dream Coat Uwierz mi, kup to, a nie będziesz zawiedziony.”

Inny kupujący napisał: „Jestem po prostu zdumiony, jak dobrze ten produkt działa. To naprawdę najlepszy produkt pod względem gładkości, połysku, odporności na wilgoć, a nawet stabilności stylu!”

Jeden z klientów powiedział: „Uwielbiam ten produkt! Byłem tak zaskoczony, że płynna mgiełka mogła osiągnąć takie rezultaty na kręconych włosach etnicznych. Jest sucha, zdefiniowana i tak miękka w dotyku”.

Jeśli szukasz więcej świetnych produktów do włosów, To znacznie ułatwi Ci poranną rutynę.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.