Tessa ThompsonPokaż galerięŹródło: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Tessa Thompson38, pokazała nagą sukienkę na czerwonym dywanie podczas premiery 4 sezonu Świat Zachodu Na pewno została zabita. Tessa, która od tego czasu gra w Charlotte Hill Świat ZachoduOtwarcie sezonu 2016, oszałamiająca w seksownej przezroczystej sukience od Interior NYC na dywanie 21 czerwca w Nowym Jorku. Sięgająca do podłogi sukienka została wykonana z celowo marszczonego złotego materiału, który nadawał subtelny wygląd jej świecącej skórze i brązowej bieliźnie pod spodem. Suknia miała kołnierzyk w łódkę, który był dopasowany do grubego czarnego kołnierza na szyję, który pasował do kokardki na dole sukienki z odkrytymi plecami. Tessa nosiła swoje wspaniałe brązowe włosy w niski kucyk i podkreślała jej rysy twarzy połyskującym złotym cieniem do powiek i cudowną szminką w kolorze nude. Aby dopełnić swój odkrywczy wygląd, nosiła kolczyki koła Kismet by Milka i pierścionek REZA z dużą perłą zdobiącą go.

Tessa Thompson
Tessa Thompson pozuje na dywanie przed premierą czwartego sezonu Westworld 21 czerwca 2022 r. (Zdjęcie: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Zobacz jej niesamowitą kolekcję w jej poście Instagram Page, Tessa pochwaliła dramat sci-fi, mówiąc, że jej wygląd jest „tym, co sztuczna inteligencja może nosić, aby funkcjonować, gdy szukają ciała”. Dodała: „Piękny wieczór z okazji premiery czwartego sezonu Westworldhbo w najlepszym mieście na świecie”. Premiera odbyła się w Alice Tully Hall w słynnym Lincoln Center w Nowym Jorku.

Tessa gwiazdy naprzeciwko Łukasza Hemswortha32, cale Świat Zachodu Okazuje się, że jest najzabawniejszym bratem Hemswortha ze wszystkich. “Ze wszystkich swoich braci jest zdecydowanie najzabawniejszy. Zgadza się” – powiedziała podekscytowana Tessa Rozrywka dziś wieczorem W pierwszym pokazie. „Spędziłem czas z nimi wszystkimi, a Luke Hemsworth jest najzabawniejszy”. Wkrótce jednak dodała, że ​​dla zabawy nie organizuje utalentowanych braci. “Ale ja nie porównuję! Wszyscy są pięknymi Hemsworthianami. Potrzebujesz ich wszystkich!”

Łukasza Hemswortha
Luke Hemsworth miał na sobie czarny garnitur z białą koszulką pod spodem na premierę Westworld (fot. AFF-USA / Shutterstock)

tam Trzej bracia Hemsworth, którzy pochodzą z Australii i wszyscy reprezentują. Tessa pracowała z Chrisem w wielu filmach Marvela, takich jak 2017 Wynajem motocykli i 2019 Avengers: Koniec gry.

Luke nie komentuje, że Tessa nazwała go najzabawniejszym z jego utalentowanego rodzeństwa, ale od tamtej nocy okazał się głupią postacią na swoim stanowisku. „Och, zapomniałem portfela, czy ktoś może mi wykrzyczeć piwo?” komentarz Fotografia Z aktorami z czerwonego dywanu.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.