Jedyny prawdziwy Ranger przybywa do Yellowstone!

Żółty kamień Współtwórca, Taylor Sheridan, Jest teraz ustawiony Aby poprowadzić odcinek pilotażowy 1883 krzyżowy łańcuch 1883: Historia Bassa Reevesa.

Paramount + / przez YouTube

Chociaż początkowo rozwijany jako samodzielny projekt, ta nadchodząca seria została ogłoszona w maju jako część Żółty kamień Działalność franczyzowa. Jednak to pozwoli poznać historię prawdziwego prawnika Basa Reevesa.

Dla tych z was, którzy nie wiedzą, Reeves jest najbardziej znany z tego, że jest pierwszym czarnym wicemarszałkiem Zachodniej Missisipi. Szeroko spekulowano nawet, że Reeves był inspiracją dla Lone Rangera.

Naukowy

Urodzony w niewoli w 1838 roku Reeves w końcu uciekł i żył wśród kilku plemion indiańskich, dopóki nie został uznany za wolnego człowieka na mocy trzynastej poprawki. Później rozpoczął swoją 32-letnią karierę w stróżach prawa, stając się wykwalifikowanym strzelcem wyborowym i detektywem. Podczas swojej kadencji jako wicemarszałek Reeves aresztował ponad 3000 przestępców i zabił 14 w samoobronie.

David Oyelowo zagra legendarnego zastępcę i kowboja, najbardziej znanego ze swojej nagradzanej roli Martina Luthera Kinga Jr. w Spokojna. Miał też uznane role w: lokajA słowikA Królowa Katwe.

Mario Anzoni/Reuters

Biorąc pod uwagę jego imponującą filmografię, Oyelowo wydaje się być odpowiednim człowiekiem do przedstawienia tej legendarnej postaci. „Musimy wypełnić program grupą czarnych ludzi, aby upewnić się, że w przyszłości kolejni Taylorowie będą czarno-brązowi i że jest ich grupa, aby nie stało się to rzadkością wśród najlepszych czarnych reżyserów. “ Oyelowo powiedział.

Reeves przyciągnął większą uwagę mediów głównego nurtu w ostatnich latach, ponieważ został w nim przedstawiony Najtrudniej upadliA historia cukruA KhalidaA Winona Earpi HBO gwardia.

HBO / przez YouTube

Niestety została opóźniona seria kronik długiej i żmudnej historii Reevesa, ale historia wydaje się być w dobrych rękach z Sheridanem i jego zespołem. „Prawda jest taka, że ​​jest jednym z najlepszych gawędziarzy na świecie” – powiedział Oellow. „Wszystko, co mam, to to, że musimy opowiedzieć historię godną tej historii, ale taką, która zasługuje na globalną publiczność, a on jest jedną z tych rzadkich osób, a ja pracowałem z kilkoma z nich, a on jest jednym z tych rzadkich ludzie, którzy naprawdę to potrafią”.

Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć? 1883: Historia Bassa Reevesa? Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.