Gospodyni nie tylko wręczyła Victorii zestaw wag, który wydawał się niewygodny i zmusił ją do stania na nich, ale przystąpiła do odczytywania dokładnej wagi dla narodu.

Victoria Beckham opowiedziała o wywiadzie, który pojawił się ponownie w 1999 roku, w którym brytyjska prezenterka programu telewizyjnego zmusiła ją do zważenia na żywo.

Pascal Le Segretan / Getty Images

W klipie, który został nakręcony zaledwie dwa miesiące po tym, jak Victoria urodziła swoje pierwsze dziecko, Brooklyn, gospodarz Chris Evans może zobaczyć, jak pyta ją o jej ciało po ciąży.

Obejrzyj ten film na YouTube


youtube.com

„Wiele dziewczyn chce wiedzieć, bo znowu wyglądasz świetnie” – mówi. „Jak wróciłaś do formy po porodzie?”

Victoria wyjaśnia swój schemat ćwiczeń i rozwiewa pogłoski, że jej mąż i piłkarz David Beckham pomógł jej trenować. Następnie gospodarz pyta: „Czy Twoja waga wróciła do normy?”

Po upewnieniu się, że wróciła do swojej wagi sprzed ciąży, gospodarz pyta: „Czy mogę sprawdzić, czy mógłbyś?” Przed przedstawieniem zestawu metryk.

„O nie” – mówi wyraźnie zakłopotana Victoria, zanim skomentowała, że ​​Kris zmusiła jej koleżankę z zespołu, Geri Halliwell – która otwarcie mówi o jej zaburzeniach odżywiania – zrobić to samo podczas innego występu w programie.

Chris Jackson / Getty Images

„To okropne” – mówi. Następnie Victoria wchodzi na wagę, podczas gdy Chris odczytuje jej dokładną wagę zarówno publiczności na żywo, jak i całemu narodowi.

Klip pojawił się niedawno i stał się wirusowy, a ludzie podkreślali, jak nieswojo i jakie problemy miał cały dział.

Jeff Spicer/Getty Images dla BFC

A Victoria powiedziała to teraz, sugerując, że klip nigdy nie mógł powstać, nie mówiąc już o wyemitowaniu dzisiaj.

„Poszedłem na program telewizyjny o nazwie Nie zapomnij szczoteczki do zębów Z Chrisem Evansem wiele lat temu, a ja właśnie dostałem się na Brooklyn i potem dużo schudłem”. Vogue Australia. „To przydarzyło się mojej mamie po tym, jak zaszła w ciążę. To nie znaczy, że masz zaburzenia odżywiania”.

Craig Barrett/Getty Images Libergdorf Goodman

– Kazał mi stanąć na wadze, żeby się zważyć – kontynuowała. „Czy możesz sobie to wyobrazić w dzisiejszych czasach?!”

James Devani / GC Photos

Kontynuując komentarz na temat ogólnego zainteresowania mediów swoją wagą, Victoria powiedziała, że ​​od ponad dwóch dekad zmaga się z czytaniem ostrych nagłówków.

Stefan Cardinale – Corbis/Corbis przez Getty Images

Powiedziała: „Miałam „Porky Posh” w nagłówku i miałam „Skeletal Posh”.

Obrazy Arnolda Jerokee/GC

„Kiedy dotarłam na Brooklyn, na pierwszej stronie gazety pojawiło się zdjęcie, które wskazywało na każdą część mojego ciała, w której musiałam skupić się na utracie wagi” – dodała.

Marek Piasecki / GC PhotosSource link

By Liza M.

One thought on “Victoria Beckham o swojej wadze w telewizji na żywo w 1999 r.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.