Geecha głowa w grze, dziewczyny!

Zwiastun nowej komedii e-sportowej 1 sierpnia Po prostu oficjalnie spadła – i do tej pory nie wiedziałem, jak bardzo potrzebny jest film z grami prowadzonymi przez kobiety!

Studio BuzzFeed

1 sierpnia To kolejna letnia edycja Lionsgate i BuzzFeed Studios.

W filmie występuje Paris Berelc jako V, krajowa zawodniczka e-sportowa, która właśnie musiała opuścić zdominowaną przez mężczyzn ligę gier w swojej uczelni z powodu pionier Seksizm innych kolegów.


Z jej stypendium e-sportowym na linii, V i BFF Sloane (grany przez Harry Nev(Poszukaj pomocy u Parkera, eksperta od gier wideo)rubinowa Róża), aby stworzyć i ulepszyć złożony z kobiet zespół graczy, który wyeliminuje mizoginistycznych mistrzów wersji beta w ich szkole.

I oczywiście zabawa następuje, gdy V i Sloane zbierają szmacianą grupę uczniów i przekształcają ich w konkurencyjny zespół o nazwie 8-Bits.


Jest kilka bardzo potrzebnych scen kobiet wzmacniających i budujących przyjaźń, które są nie tylko podnoszące na duchu, ale także zabawne!


I ogólna reprezentacja kobiet w grach, którą musiałem zobaczyć osobiście Dużo Kiedy dorastałem – ach, jestem tu po to!

Tak więc, jeśli czujesz, że w twoim życiu jest pustka, którą dobrze zrobiona komedia sportowa może wypełnić (bo oczywiście tak jest), myślę, że wszyscy będziemy się świetnie bawić oglądając ten klejnot!
Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.