1. Film oparty na bestsellerowej powieści z 1998 roku czarny i niebieski za pomocą Anna Quindlin.

2. Sandra Bullock Początkowo ustawiony na gwiazdę w Slim w wystarczającoale musiał się powstrzymać z powodu konfliktów w harmonogramie z innym filmem, zgodnie z raportem Variety z 2001 roku.

3. W 2002 odcinku E! s Za kulisami: Dośćszef Michał Apted Przyznał, że początkowo był niechętny do współpracy z nim Jennifer Lopez Po tym, jak zaczęły pojawiać się plotki o jej piosenkarskim zachowaniu.

„Słyszysz wszystkie mity o tym, jak ciężkie jest jego życie, i trudno będzie się z tym uporać i tego typu rzeczy, a potem spotkaliśmy się i dalej pracowaliśmy” – wyjaśnił Abted. „Ale potem była przepaść między nami, że zgodziliśmy się to zrobić i zacząć trenować i w tym czasie nigdy nie mogłem się z tym pogodzić. Zawsze była taka zajęta. I pomyślałem: „O mój Boże, to jest duże, to jest ciężką pracę, a jeśli nie będzie jej w pobliżu, „Jak sobie z tym poradzimy?”

Ale Apted wkrótce odkrył, że jego gwiazda była „zbyt skupiona na tym, co jest przed nią. Jeśli jesteś w jej pobliżu, zapomnij o tym, nie znasz pory dnia” – kontynuował. „Nawet kiedy zaczęliśmy ćwiczyć, byłam bardzo na marginesie jej życia. Ale kiedy zaczęliśmy, była niesamowicie skoncentrowana. Uwielbiam w niej to, że jest utalentowana, ale też ciężko pracuje”.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.