Improwizuj Reese Witherspoon Złe intencje Scena, w której Ryan uderzył Phillippe’a.

1.

król Joey Wydawało się dość znieczulający Wyszła z głowy, kiedy razem z Joelem Courtney nakręcili scenę na korytarzu w budka całująca 3.

w wywiad Z Chelsea Handler Jimmy Kimmel na żywo!King ujawnił, że wzięła jedzenie przed nakręceniem sceny. Powiedziała: „Dostałam bardzo gwałtownego haju. To było bardzo nieprofesjonalne”. „Wiesz, kiedy jesteś naprawdę na haju, jedyne, co wiesz, jak powiedzieć, to „Jestem tak wysoko?” “Tutaj byłem.”

Steve Granitz/FilmMagic/Getty Images

2.

Jenny Han, autorka Do wszystkich chłopców, których wcześniej kochałem Książki, które zainspirowały popularną serię Netflix, stały się wielkim hitem bariera w każdym filmie.

Alberto E. Rodriguez / Getty Images

W pierwszym filmie Do wszystkich chłopców, których wcześniej kochałemHan pojawia się na krótko jako nauczyciel/asystent podczas jednego ze wspomnień Lary Jane o tańcu na powrót do domu. w suplemencie, PS nadal cię kochamWcielasz się w rolę nauczyciela, który pociesza płaczącego ucznia w stołówce. Wreszcie, w trzecim filmie, pojawia się jako dyrektorka Cho w retrospekcji, aby pokazać, jak Lara Jane i Peter poznali się w szkole, gdy byli małymi dziećmi.

Kolekcja Netflix / Everett

3.

Tim Meadows, który grał reżysera Duvala w mam na myśli dziewczynyJuż złamał nadgarstek na tydzień przed rozpoczęciem zdjęć. W rezultacie postanowili wpisać to w jego postać.

w wywiad W Cosmopolitan reżyser Mark Waters wyjaśnił: „Tim złamał nadgarstek na tydzień przed zdjęciami i pomyślał, że powinien porzucić szkołę, a potem Tina [Fey] Powiedział: „Zamierzamy napisać mały dowcip o tym, że masz zespół cieśni nadgarstka”. To dziwne, ponieważ nikt nie skomentował faktu, że przez cały film miał na sobie obsadę”.

4.

Wrzosy Wzniesiono kilka alternatywnych zakończeń. w wywiad W Yahoo pisarz Daniel Waters ujawnił, że w pierwszym szkicu „[Veronica] Zabija JD w kotłowni, ucieka z liceum, odwraca się, a ona nosi bombę. Więc wysadziła się w powietrze, aby ocalić grzechy w szkole średniej”.

New World Pictures / Kolekcja Everetta

Kolejne zakończenie, które najwyraźniej sprawiło, że JD z powodzeniem wysadził szkołę, a następnie uczniowie, którzy cieszyli się „balem” w niebie. Jednak studia podobno uznały to za zbyt ciemne.

5.

także w WrzosyPostać Heather Chandler mówi słynne zdanie: „Czy miałeś guza mózgu na śniadanie?” Aktor Kim Walker, a właściwie później Umierać guza mózgu w 2001 roku.

6.

tam Złe intencje Scena, w której Annette (Reese Witherspoon) i Sebastian (Ryan Phillippe) są w gorącej kłótni i uderzają go. Policzek był właściwie zaimprowizowany przez Witherspoona.

Zdjęcia Kolumbii

Jak donosi Philip rzygać Po scenie, bo to było zbyt intensywne kręcenie.

7.

The po, po Filmy były technicznie Oparty na wentylatorze jednokierunkowym z Wattpad. Książka, napisana przez Annę Todd, została zaadaptowana na serię powieści, które następnie zostały zaadaptowane na filmy.

Kolekcja Quantrella D. Colbert / Everett

Jeśli spędziłeś jakiś czas na Wattpadzie (lub Tumblrze) w ostatniej dekadzie, prawdopodobnie już to wiesz. Ale jeśli nie, cóż, teraz wiesz!

Postać Hardena to Harry Styles w oryginalnej formie. „To było bardziej zgodne z nowoczesnymi liniami dnia Duma i uprzedzenie A Wichrowe Wzgórza czegokolwiek, co ma związek z rzeczywistymi stylami Harry’ego – powiedział Todd at wywiad Z StyleCaster.

Obrazy wysiłku/Everett Group/Getty Images

8.

Kristen Stewart musiała nosić Volturi za każdym razem, gdy przerywali kręcenie sceny ślubnej Saga Zmierzch: Przed świtem, część 1 Ponieważ nie chcieli, aby jej sukienka wyciekła przed pokazem filmu.

W wywiadzie dla Cineplex-Movies na ComicCon, Stewart wyjaśniono: „Utrzymanie tego to była wielka sprawa [dress] okrył go. Przez większość czasu nosiłem Volturi i nienawidziłem go. Wiesz, chcesz czuć się pięknie w dniu ślubu i za każdym razem, gdy do ciebie zadzwonią, ktoś przyjdzie i zaatakuje cię swoim płaszczem Volturi, a ty zapytasz „Gdzie jestem?”

Taylor Hill/FilmMagic/Getty Images

9.

Dylan O’Brien prawie stracił rolę Thomasa w labirynt z powodu jego fryzury.

Monica Schipper/WireImage/Getty Images

w wywiad W przypadku Zderzacza O’Brien wyjaśnił, że nie słyszał odpowiedzi przez około półtora miesiąca po teście. „Wes [Ball, the director] Powiedział: “Jego włosy są takie intensywne w MTV!” – Tak właśnie myślał i to było bardzo zabawne – powiedział O’Brien. Potem zobaczył moje zdjęcie z bardziej regularnymi włosami, ostrzyżoną fryzurą lub czymś z Nastoletni wilkI to zadziałało dla mnie. To już koniec.”

20th Century Fox Licensing/Trading/Everett Group

10.

Znasz słynną scenę pokazową w Ferris Bueller? Dlatego okazało się, że to był prawdziwy show. Filmowcy wkradli się na platformę filmu i po prostu zaczęli kręcić.

Grupa Paramount / Dzięki uprzejmości Everett

Reżyser John Hughes wyjaśniono Podpis na DVD: „To był prawdziwy program, który wprowadziliśmy – nikt tak naprawdę nie wiedział. Nikt nie wiedział, co to było”.

Paul Natkin/WireImage/Getty Images

11.

To była Hilary Duff Tylko 15 Rok, w którym zaczęli kręcić bajka o Kopciuszku. Jej miłosne zainteresowanie na ekranie, Chad Michael Murray, miał wtedy 22 lata.

Kolekcja Warner Bros./Dzięki uprzejmości Everetta

12.

Shawn Mendes prawie zagrał Simona Miłość, Szymonie.

David Crotty / Patrick McMullan przez Getty Images

w wywiad Wraz z Elvisem Duranem Mendes ujawnił, że został zaproszony na przesłuchanie do tej postaci, ale nie był w stanie tego zrobić z powodu swojego harmonogramu: „Bardzo by mi się to podobało. Niestety, czas nie wypalił. Byłoby świetnie! “

Źródło obrazu: Ben Rothstein / 20th Century Fox Licensing / Merchandising / Everett Collection

Część ostatecznie trafiła do Nicka Robinsona.

13.

Nina Dobrev, która grała Candice w korzyści z bycia Wallflower, nakręciła scenę, w której jej bohaterka poroniła (co dzieje się w książce). Jednak historia została ostatecznie usunięta z filmu.

Stefan Cardinale – Corbis/Corbis przez Getty Images

w wywiad Z Hypable, Stephen Chbosky (reżyser i autor książki) wyjaśnił: „Jest świetny wątek z udziałem siostry Charliego, a Nina Dobrev była w nim naprawdę fajna. To była ostatnia rzecz [that got cut] I złamało mi to serce, ponieważ było to po prostu za dużo jak na film”.

14.

w nieświadomyW rzeczywistości Alicia Silverstone nie wiedziała, jak poprawnie wymówić „Haitians” podczas przemówienia Cher na zaproszenie. Reżyser uznał, że to zabawne, więc go zostawili.

w wywiad W Vogue, reżyserka i scenarzystka Amy Heckerling wyjaśniła:[Silverstone] Miała scenariusz i robiła swoje kwestie, a gdy tylko powiedziałem „tnij”, kobieta ze scenariusza i wszyscy z ekipy zaczęli podchodzić do niej, mówiąc jej poprawną wymowę, a ja musiałem wkroczyć i iść, “odsuń się” od aktorki. Odsuń się od Alicii Silverstone. Ponieważ nie chciałem, żeby wiedziała, że ​​się pomyliła, chciałem tego potwierdzenia, nawet nie myśląc, że to zabawne lub żart – co zmienia sposób, w jaki mówisz. Jest coś, co robisz, gdy jesteś absolutnie pewien, że nie można tego powtórzyć, gdy wiesz, że robisz coś złego”.

15.

także w nieświadomyTy, bohaterka Brittany Murphy, wypowiada słynne zdanie: „Ty dziewica nie umiesz prowadzić”. Obelga została właściwie zainspirowana doświadczeniami ze szkoły średniej Amy Heckerling.

w wywiad W „Interview Magazine” Heckerling wyjaśnił: „Byłem ostatnią osobą, o której zdałem sobie sprawę, że straciłem dziewictwo moich przyjaciół i ludzi, których znałem w szkole, i pięć razy oblałem egzamin na prawo jazdy, kiedy dotarłem do Los Angeles. Jak się czułem. ” [That line] To było czysto osobiste”.

Walter McBride / Getty Images

16.

Wreszcie Emma Stone powiedziała, że ​​miała „mały atak astmy” podczas kręcenia filmu Łatwo Scena, w której jej bohaterka, Olive i Brandon udają, że uprawiają seks.

Klejnoty ekranu / Kolekcja Everetta dzięki uprzejmości

w wywiad W MTV News Stone wyjaśnił: „Miałem mały atak astmy, bez wcześniejszej wiedzy, że mam astmę, podczas sceny, w której musieliśmy skakać w górę iw dół przez wiele godzin, krzycząc i krzycząc na łóżku. [It] To było upokarzające, bo to był drugi dzień strzelaniny”.

Theo Wargo/WireImage/Getty Images

„Och, z miłości, nie mogę nawet symulować seksu bez umierania!” Kamień powiedział.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.