30 kamieni Zrobił Black Face cztery razy. cztery.

1.

W jednym z animowanych „zepsutych bębnów o błędach” na końcu Toy Story 2„Śmierdzący Pete” – czarny charakter filmu, którego głosu użyczyła Kelsey Grammer – pyta dwie lalki Barbie, czy są „naprawdę identyczne” i oferuje im rolę w Historia zabawek 3…ale biorąc pod uwagę opad, dostanie od nich “coś” w zamian. w 2019 roku, Ta scena została wycięta Ze wszystkich przyszłych wydań Toy Story 2.

2.

sniadaniowy Klub Gwiazdy Molly Ringwald i Ally Sheedy, wraz z producentką Michelle Manning, połączyły siły, aby uzyskać reżysera Johna Hughesa. wyciąć scenę Z „nieuzasadnioną kobiecą nagością”.

Scena, o której mowa, przedstawiała członków Klubu Śniadaniowego szpiegujących atrakcyjną nauczycielkę sportu, gdy ona się przebierała. Karen Lee Hopkins została obsadzona jako nauczycielka gimnastyki, zanim Ringwald, Chedi i Manning wezwali do całkowitego przerywnika.

Następnie Hughes zastąpił nauczyciela gimnastyki portierem, pierwotnie granym przez Ricka Moranisa. Jednak, gdy Moranis zagrał tę postać jako „rosyjską karykaturę”, został zwolniony i zastąpiony przez Johna Capellosa.

3.

w przyjacieleFabuła „Ten, w którym Rachel mówi Rossowi” pierwotnie miała być zupełnie inna, ale po tragicznych wydarzeniach z 11 września redaktorzy szybko dokonali zmian w ostatniej chwili.

Jednak podstawowa historia pozostaje taka sama: Chandler i Monica udają się na miesiąc miodowy tylko po to, aby zobaczyć, jak inna para z miesiąca miodowego otrzymuje wszystkie korzyści, w tym podwyższenie do pokoju pierwszej klasy oraz ładniejszy pokój po przybyciu do hotelu. ale według od środkaMiał go oryginał, więc Chandler i Monica nigdy nie dotarli do hotelu.

W książce napisano, że Chandler zażartował na temat bomb na lotnisku, które doprowadziły do ​​ich aresztowania. Po tym, jak zostają zwolnieni z pokoju przesłuchań, Monica krzyczy na Joeya i Phoebe przez telefon, co powoduje ich ponowne zatrzymanie. Ten odcinek miał zostać wyemitowany około miesiąc po 11 września, więc ten wątek został przerwany po ataku terrorystycznym.

4.

13 powodów dlaczego Zawsze budziło to kontrowersje – chwalono ich za otwartą dyskusję na temat chorób psychicznych, ale także Niesłusznie gloryfikowanie samobójstwa. jedno badanie Zauważył nawet, że po premierze serialu liczba samobójstw wśród nastolatków dramatycznie wzrosła.

Przed wyemitowaniem trzeciego sezonu serialu Netflix zdecydował, że Usunięcie z mocą wsteczną Scena pokazuje Hannah Baker zabijającą się w pierwszym sezonie. Teraz chodzi tylko o to, że znajdują ją jej rodzice. Netflix też wydał oświadczenie Mówiąc, że przedyskutowali tę sprawę z ekspertami medycznymi, zanim ostatecznie postanowili dostosować scenę.

5.

Wiele lat po pierwotnej emisji Tina Fey – twórczyni programu nagrodzonego Emmy 30 kamieninalegać na usunięcie Kilka niewrażliwych rasowo odcinków serwisów streamingowych. Pierwszym był sezon 3, odcinek 2, w którym postacie Gina Maroney i Tracy Jordan kłócą się o to, czy trudno jest być białą czy czarną kobietą. To doprowadziło ich do przeprowadzenia „eksperymentu społecznego”, w którym nosili ubrania typu drag – z Tracy o białej twarzy i Giną o czarnej twarzy.

6.

Następnie, w sezonie 5, odcinku 4 – jednym z programów specjalnych z “Live Show” – mieli dr Drew Bird, przystojnego, ale głupiego lekarza granego przez Jona Hamma, który stracił obie ręce i w ten sposób przeszedł przeszczep dłoni od czarnego mężczyzny w celi śmierci. Potem jego ręce próbowały go udusić.


7.

Potem był sezon 5, odcinek 10, w którym Gina Maroney przebrała się za szerokopasmowego odbiornika Pittsburgh Steelers Lane Swann na imprezę tematyczną sylwestrową 2010. Gina poszła jako „Czarny łabędź (rzeczownik)”.

8.

I wreszcie poza 30 kamieni Przykłady, sezon 6, odcinek 19 zawierały scenę mającą na celu krytykę historycznego wykorzystania czarnej twarzy przez telewizję. Jon Hamm pojawia się w klipie z Alfie i Amosfałszywy sitcom z lat 50., w którym aktor grający Alfiego (Tracy Morgan) staje się coraz bardziej zniesmaczony swoim „stereotypowym” portretem czarnej postaci.

9.

w Seks w wielkim mieście Odcinek 1 sezonu „Monogamiści” Charlotte – według To Vanity Fair- Miała historię, w której spotykała się z facetem, który był zdeterminowany, aby zrobić mu loda. Miał też golden retrievera, który zawsze obserwował ich w sypialni, co przerażało Charlotte. Poszła go opuścić, ale w końcu zmieniła nastawienie, wróciła i zobaczyła, jak pies na niego padł. Tak… ta scena została anulowana.

10.

Po nakręceniu sceny w drapieżnik Munn dowiaduje się, gdzie uderzył ją postać Stephena Wildera Strigela Był zarejestrowanym przestępcą seksualnym Nikomu nie powiedziano, że pracuje nad filmem. Nadal składała skargę w 20th Century Fox. Przed filmowaniem Striegel spędził sześć miesięcy w więzieniu za próbę uwiedzenia nieletniego w związku seksualnym.

Reżyser Shane Black – który wiedział o skazaniu Striegla – później wydał oświadczenie Twierdzi, że rzucił Striegela, próbując „pomóc przyjacielowi”. Black twierdził również, że nie był świadomy zakresu zarzutów, co skłoniło Striegela do wykrzyczenia swojego oszustwa w swoim osobistym oświadczeniu. Wtedy samotna scena Striegla została odcięta drapieżnik.

11.

Chociaż ta scena pojawiła się w książkowej wersji On onaW rzeczywistości wizualna Pennywise dziecko je To było zbyt obrazowe, by przełożyć je na film. W domniemanej scenie – w pełni odnaleziona na reddicie – Pennywise torturuje kobietę i jej dziecko. Komentarze Billa Skarsgårda na temat niepokojącej sceny w filmie sugerują, że przynajmniej część została nakręcona, ale na szczęście nie trafiła do końcowego filmu.

12.

w Straszni Bossowie 2postać Jennifer Aniston miała przerywnik filmowy, w którym wykorzystała postać Charliego Daya, gdy był w śpiączce.

Kiedy Conan O’Brien wywiad Jeśli chodzi o film, zapytał Aniston, dlaczego uważa, że ​​scena nie doszła do ostatecznego cięcia. – To było coś w rodzaju, nawet nie wzajemne, wiesz? odpowiedziała. – Nie powiedziałbym tego.

13.

Aby podkreślić klasyczne kłopoty podróżnika w czasie, Sun Deadpool 2Pojawiły się post-kredytowe sceny spotkania Deadpoola z małym Hitlerem. Deadpool zastanawia się, co powinien zrobić, a scena kończy się, gdy wchodzi do łóżeczka, zanim stanie się czarny.

Podczas gdy scena została wycięta z filmu, przeciągnął się „Super Duper Cięcie” Okazuje się, że Deadpool po prostu podnosi dziecko i przystępuje do zmiany pieluchy.

14.

film Disneya z 1940 roku, Fantazja, Pojawił się na dwóch ciemnoskórych samicach „Centaurów” o imionach Utica A Słonecznik Kto służył postaciom o jasnej karnacji.

W jednej ze scen Uticę można zobaczyć, jak rozwija czerwony dywan z Bachusa, Bożego wina i słoneczników poleruje kopyta Białe centaury. Disney wypuścił postacie w 1969 – w tym samym roku prezydent Johnson podpisał ustawę o prawach obywatelskich.

15.

Według odcinka Steve-O z gorący Prawda czy Dab pokazaćwiele wyczynów kaskaderskich było zbyt okropnych, by można je było uwzględnić w końcowych fragmentach Osioł. Pierwszy – „Box Down Stairs” – przedstawiał Johnny’ego Knoxville’a zamykającego się w kartonowym pudełku (z dwiema poduszkami do „wypychania”), zanim został zepchnięty w dół betonowych schodów. Steve nazwał to „przemocą jak diabli”.

16.

Drugi odnosi się do Knoxville strzelającego do siebie z pistoletu.

Joe Scarnici / Getty Images

17.

W trzecim miejscu pojawiła się zapowiedź Knoxville’a: „Jestem Johnny Knoxville i wkrótce wjadę we mnie prawdziwy samochód”. Myślę, że możesz zgadnąć, co stało się później. Zapytany, co do diabła myśli, Knoxville odpowiedział: „Założyłbym kilka dżinsów, aby być bezpiecznym”.

18.

Wreszcie, Przerażające historie, które opowiadasz w ciemności Reżyser André Øvredal ostatecznie zdecydował się wyciąć scenę, w której Harold, mściwy strach na wróble, zdarł skórę postaci.

vredal powiedział łupekWszyscy, z którymi rozmawiałem, którzy mają coś wspólnego z tymi książkami, pamiętają, jak chodzili na Targi Szkolne Scholastic i kłócili się o książki w bibliotece, gdy byli dziećmi, i odkrywali je i czytali pod prześcieradłami w łóżku. robimy brzydki, brzydki horror. To może być niesamowite. Czasami sam to lubię, ale nigdy nie taki był sens tego filmu.

Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.