zespół produkcyjny dla Pewnego razu w Hollywood Przywrócił Tinseltown do krajobrazu późnych lat 60. dzięki retrospekcji Hollywood Boulevard i Westwood Village, ale nie wszystko było łatwe.

Jak stwierdzono w IndiewireTarantino ciężko było przekonać Hollywood Chamber of Commerce, by pozwoliła mu odnowić część Hollywood Boulevard, ale wykorzystując swoją pasję do Hollywood i pokazując, jak chce odzwierciedlić to, co w tym momencie rozsławiło miasto, była w stanie wykonać przywrócenie.

Renowacja obejmowała zabytkowe obiekty kulturalne, takie jak Teatr Pussycat, Teatr Psychedelic Bucket oraz Peaches Records & Tapes. Po odzyskaniu Pussycat Theatre zespół zabrał całą fasadę, odbudował ją kawałek po kawałku za pomocą podnośników i połączył z neonem.

Ale najtrudniejszą transformacją było w rzeczywistości stworzenie oryginalnego Taco Bell. Najwyraźniej ekipa budowlana była w stanie znaleźć miejsce na południu, w którym ktoś zamknął restaurację i był w stanie ją zburzyć, aby otworzyć nową, zamiast tego pozwalając załodze na odnowienie jej z powrotem do oryginalnego Taco Bell, z oryginalnym oznakowaniem i Taco Bell człowiek.

Wysiłek z pewnością znajduje odzwierciedlenie w surrealistycznej retrospekcji z Los Angeles z 1969 roku w filmie!Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.