Tylko dlatego, że jesteś gwiazdą, nie oznacza to, że twoje dzieci będą.

Kiedy jesteś synem celebryty, czerpiesz korzyści ze wspaniałych przerw z innymi członkami rodziny.

Obrazy Getty

Chociaż niektóre gwiazdy widziały, jak ich dzieci kontynuują rodzinną spuściznę, stając się wielkimi hollywoodzkimi postaciami, inne widziały, jak ich dzieci zapuszczają się na zielone pastwiska z dala od całego przepychu. Przyjrzyjmy się dziewięciu celebrytom, których dzieci znalazły się w centrum uwagi, i ośmiu celebrytom, których dzieci trzymały się od tego z daleka.

17.

Tom Selleck (Hannah Selleck)

Kolekcja Ron Galella / Ron Galella przez Getty Images

Tom Selleck jest synonimem swojej kultowej roli w Magnum, B jak z Wspaniałe wąsy. Z drugiej strony, jego córka Hannah wyrobiła sobie markę jako zawodowy sportowiec jeździecki.

16.

Ozzy Osbourne (Amy Osbourne)

Mark Sullivan / WireImage

Być może pamiętasz, że Ozzy miał dwoje dzieci podczas oglądania swojego serialu w MTV, Osborne, ale ma inną córkę, która, co zrozumiałe, odmówiła stania przed kamerą. Amy Osbourne obawiała się, że jej pojawienie się w serialu umieści ją w druku i wpłynie na jej karierę muzyczną, i od tego czasu została piosenkarką, wciąż pozostając stosunkowo nisko pod radarem.

15.

Sidney Poitier (Beverly Poitier-Henderson)

New York Daily News Archive / NY Daily News via Getty Images

Chociaż zmarły Sidney Poitier przeszedł do historii jako jeden z najbardziej wpływowych afroamerykańskich aktorów w Hollywood, jego córka Beverly wybrała dla siebie bardziej skromną ścieżkę, zostając jubilerem na Etsy.

14.

Paul McCartney (Heather McCartney)

Archiwum Cummingsa / Redfernce

Technicznie rzecz biorąc, Paul został ojczymem Heather po ślubie z Lindą Eastman, ale to nadal ma znaczenie. Podczas gdy Paul był legendarny w swojej karierze z BeatlesamiA Heather wybrała zupełnie inny zawód, ponieważ obecnie mieszka w Arizonie, produkując ceramikę. Ale podobnie jak jej ojczym, zarabiała na życie tworząc własną sztukę.

13.

Elizabeth Taylor (Michael Wilding Jr.)

Obrazy Pa / Obrazy PA za pośrednictwem Getty Images

Jako jedna z największych gwiazd filmowych w historii kina, rodzina Elizabeth Taylor powinna być przynajmniej znana z tego, że jest sławna. Ale podczas gdy syn Taylora, Michael Wilding Jr, wystąpił krótko w roli głównej … Dallas A światło przewodnieTeraz żyje poza centrum uwagi jako mąż, ojciec i rzeźbiarz.

12.

Will Smith (Drzewo Smith)

Ron Galella, Ltd. / Kolekcja Ron Galella przez Getty Images

Czy wiesz, skąd wiem, że Trey pozostaje w centrum uwagi? Nawet nie wiedziałam, że Will ma kolejnego syna, dopóki nie napisałam tego artykułu. Smith miał Treya ze swoją pierwszą żoną, Sherry Zampino, kiedy byli jeszcze małżeństwem, i pomimo występowania w niektórych programach telewizyjnych jako dziecko, Trey nadal unikał ogromnego rozgłosu, jaki ma reszta jego rodziny.

11.

Charlton Heston (Holly Ann Heston)

Kolekcja Jima Smeala / Rona Galelli przez Getty Images

Znany z głównych ról w Dziesięć PrzykazańA planeta małpA Ben HurCharlton Heston pozostaje potężnym symbolem złotego wieku Hollywood. Jednak pomimo dorastania w słynnej rodzinie, córka Hestona, Holly, została asystentką w Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej, a po śmierci ojca została orędowniczką choroby Alzheimera.

10.

Willem Dafoe (Jacques Dafoe)

Ron Galella, Ltd. / Kolekcja Ron Galella przez Getty Images

Podczas gdy Dafoe nadal kołysze Hollywood najnowszymi filmami, takimi jak Projekt FlorydaA latarnia morskaA Spider-Man: Nie ma drogi do domuJego syn, Jack, pracuje teraz poza kinem jako skromny badacz porządku publicznego.

9.

Ethan Hawke (Maya Hawke)

Bruce Glickas / Bruce Glickas / Movie Magic

Znany ze swoich ról w dzień treningowyA chłopięctwoA Księżycowy rycerza Zanim Trylogia Ethan Hawke nadal ma płodną karierę w Hollywood nawet po czterech dekadach. Jego córka Maya poszła w ślady ojca i jest teraz znana z roli Robina w fenomenie streamingu, Dziwne rzeczy.

8.

Quincy Jones (Rashida Jones)

Hector Mata/AFP przez Getty Images

Po zdobyciu 28 nagród Grammy w swojej 70-letniej karierze Quincy Jones jest obecnie uważany za jednego z największych muzyków jazzowych XX wieku. Jego córka Rashida słynie z grania w nim Karen Filippelli biurko Ann Perkins w parki i ośrodki wypoczynkowe, Nadal pracuje jako modelka, producentka i filantropka.

7.

Jon Voight (Angelina Jolie)

Ron Galella, Ltd. / Kolekcja Ron Galella przez Getty Images

Jon Voight wywarł trwały wpływ na Hollywood dzięki rolom w filmach takich jak kowboj o północyA Zatrzymaj sięA idź do domuA upałA Na. Można jednak powiedzieć, że jego córka miała większą obecność kulturową niż on. Wchodząc w centrum uwagi w młodym wieku, Jolie zaczęła grać, gdy miała około 8 lat, i zdominowała media swoimi wieloma hollywoodzkimi rolami, życiem osobistym i działaniami humanitarnymi.

6.

Don Johnson (Dakota Johnson)

Matt Winkelmayer/Getty Images dla The Hollywood Reporter

The Miami Vice Gwiazda zyskała w ostatnich latach ogromny powrót dzięki swojej świetności w Wyjmij nożeA gwardiaA Odblokuj Django. Tymczasem Dakota przekroczyła swoją niesławną rolę w pięćdziesiąt szarych twarzy Występując w filmach takich jak niepewnośćA Złe czasy w El RoyalA Cha Cha Real SmoothTeraz gotowy do prowadzenia nadchodzącego spin-offu Spider-Mana firmy Sony, Madame Web.

5.

Dennis Quaid (Jack Quaid)

Monica Chipper / Magia filmu

Występuje w filmach takich jak Pułapka rodzicówA łatwy dużyA daleko od niebaA Smocze serceDennis Quaid jest prawdopodobnie jednym z najbardziej niedocenianych obecnie aktorów. Ale kilka lat temu jego syn Jack dostał przełomową rolę jako Huggie Campbell chłopcy Odniosła wielki sukces w mistrzostwach Star Trek: Dolne PokładyA Krzyk (2022) oraz nadchodzący film Christophera Nolana, Oppenheimer.

4.

Lenny Kravitz (Zoe Kravitz)

Bob Reha Jr. / Getty Images

Chociaż najbardziej znany ze swojej muzycznej kariery, Lenny Kravitz miał również niezapomniane role aktorskie. kosztownyA Igrzyska głodoweLee Daniels lokaj. Jednak jego córka Zo nadal wdziera się do kin, występując w wielu przebojowych filmach, takich jak X-Men: pierwsza klasaA Mad Max: Droga furiiA Spider-Man w świecie pająkówa ostatnio Ordynans.

3.

Stellan Skarsgard (Aleksander i Bill Skarsgard)

Jeff Vespa/WireImage

Stellan Skarsgård miał długą i owocną karierę aktorską, występując w filmach takich jak dobra wola łowienia ryb A ścigać czerwony październikoprócz przebojowych filmów, takich jak wół A Piraci z Karaibów przywileje. Podczas gdy Arrakis rządzi obecnie jako Baron of WydmaJego synowie przez lata odgrywali wiele ważnych ról w Hollywood, w tym grali dwóch największych przeciwników Stephena Kinga: Pennywise i Randall Flagg.

2.

Ron Howard (Bryce Dallas Howard)

Axel / Magia filmu

Jeśli jesteś córką jednego z najwybitniejszych reżyserów XX wieku, kariera w Hollywood jest w przygotowaniu. Podobnie jak jej ojciec Ron, Bryce Dallas Howard szukał pracy jako reżyser i odniósł wielki sukces reżyserski odcinki Mandalorianin A Boba Fetta.

1.

Denzel Washington (John David Washington)

Allen Bieriezowski / Getty Images

Denzel Washington jest powszechnie uważany za jednego z największych aktorów XXI wieku, spędził prawie 40 lat w słynnych rolach w filmach takich jak dzień treningowyA Malcolm xA Filadelfia. Ale po zagraniu joggera w filmie Sacramento Mountain Lions jego syn John rozpoczął karierę aktorską w filmach takich jak Malcolm i MaryA BlackKkKlansmanA dogmat.

Czy zgadzasz się z tą listą? Czy są celebryci z dziećmi, za którymi tęskniłem? Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej.Source link

By Liza M.

Leave a Reply

Your email address will not be published.